NOWOŚĆ!

Statuetka TEMIDA - atrakcyjna figurka odlewana - wysokość 25,5cm

81,00 zł /szt. brutto + koszty wysyłki

CZAS REALIZACJI: Chwilowy brak towaru

Opis

Bogini Temida w mitologii greckiej symbolizuje uosobienie sprawiedliwości, prawa i wiecznego porządku. Prezentowana statuetka jest bardzo dobrze odwzorowana - w prawej ręce postać trzyma wagę, natomiast w lewej dzierży miecz. Figurka z powodzeniem może być wspaniałą nagrodą w zawodach sportowych, galach charytatywnych oraz wszędzie tam, gdzie szczególnie liczą się zasady fair play i poszanowania drugiego człowieka. Świetnie sprawdzi się również jako podziękowanie dla absolwentów prawa.

Figurka posiada postument na którym przyklejamy srebrną lub złotą tabliczkę z dedykacją. Treść dedykacji grawerowana jest z niezwykłą precyzją laserem fibrowym.Podana cena zawiera również koszt wykonania tabliczki z dowolnym grawerem.

Przed realizacją przygotowujemy projekty (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem, który pomoże Państwu opracować i wybrać najlepszy projekt. Po zaakceptowaniu projektu przystępujemy do realizacji.

UWAGA: OSTATNIA SZTUKA! 

Materiały:
- figurka odlewana z żywicy
- drewniany postument

Wymiary statuetki:
- wysokość 25,5cm

Tabliczka:
- złoty lub srebrny laminat grawerski o grubości 0,8mm
- kolor graweru: czarny

Przy większych zamówieniach termin realizacji ustalany indywidualnie.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania - infolinia: 801 090 121