PASEK DO SAKSOFONU czarny - model Sideman - wersja Komfort - PDS22

181,90 zł /szt. brutto + koszty wysyłki

CZAS REALIZACJI: od 3 do 7 dni roboczych, uzależniony od aktualnie prowadzonych prac. Prawie każde zamówienie możemy wykonać w ekspresie, szczegóły terminu dostawy ustal dzwoniąc na infolinię: 888 900 001

Opis

Pasek do saksofonu w wersji komfort posiada dodatkowe wypełnienie, które sprawia, że zawieszenie saksofonu na szyi staje się jeszcze przyjemniejsze - zwłaszcza dla muzyków grających przez wiele godzin. Każdy pasek możemy wykonać z dowolnym grawerem, dlatego nasz pasek jest wspaniałym prezentem dla każdego saksofonisty. Model Sideman posada efektowne metalowe ćwieki - świetna propozycja dla miłośników drapieżnego stylu. Na pasku możemy wygrawerować: nazwę zespołu, imię, nazwisko muzyka lub własnoręczny podpis muzyka (sygnaturę). Grawer umieszczamy od zewnętrznej strony paska. 

Przed realizacją przygotowujemy projekty (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem, który pomoże Państwu opracować i wybrać najlepszy projekt. Po zaakceptowaniu projektu przystępujemy do wykonania grawerów.

wersja kolorystyczna: czarna
osprzęt:
 niklowany
dodatkowe wykończenie: ćwieki
wymiary skóry do umieszczenia grawerów: 20x0,6cm

UWAGA: ewentualny skan podpisu muzyka prosimy przesłać po dokonaniu zakupu na adres e-mail: sklep@grawernia.pl lub dołączając jako załącznik podczas składania zamówienia.

Termin realizacji zamówienia od 5 do 10 dni liczony od momentu zatwierdzenia projektu, który przesyłamy w formie pliku pdf.
Przy większych zamówieniach termin realizacji ustalany indywidualnie.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania - infolinia 801 090 121

Produkty z tej samej kategorii