NOWOŚĆ!

DYPLOM UZNANIA DLA FILMOWCA - DUV013

189,00 zł /szt. brutto + koszty wysyłki

CZAS REALIZACJI: od 3 do 7 dni roboczych, uzależniony od aktualnie prowadzonych prac. Prawie każde zamówienie możemy wykonać w ekspresie, szczegóły terminu dostawy ustal dzwoniąc na infolinię: 888 900 001

kolor etui:

Opis

Wyjątkowy dyplom uznania dla kamerzysty na podkładzie drewnianym. Jest to świetny sposób na podziękowanie mu za pracę podczas ważnych uroczystości jak ślub lub chrzest. Dyplom wykonany został przy użyciu dwóch technologii - graweru laserem oraz druku UV. Podziękowanie na laminacie złotym wykonano grawerem natomiast grafika i tekst na czarnym akrylu drukiem UV. Dyplom posiada wypukły klaps filmowy z akrylu oraz srebrnego laminatu grawerskiego. Projekt dyplomu możemy dowolnie dostosować do rodzaju uroczystości. Wybierając opcjonalne etui otrzymujemy bardzo elegancki komplet, który z powodzeniem stanie się wyjątkowym prezentem na każdą okazje. Wszystkie szczegóły polecamy ustalić z naszym zespołem grafików, który pozostaje do Państwa dyspozycji zaraz po złożeniu zamówienia.

Przed realizacją przygotowujemy projekty (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem, który pomoże Państwu opracować i wybrać najlepszy projekt. Po zaakceptowaniu wybranego projektu przystępujemy do produkcji dyplomu.

Dyplom
:
- wymiary dyplomu: 30,5cm x 23cm
- złoty laminat z czarnym grawerem grubość 1,6 mm
- srebrny laminat z czarnym grawerem grubość 0,8mm
- akryl czarny grubość 3mm
- całkowita wypukłość klapsa filmowego: 3,8mm

Opcjonalnie etui:
- kolor etui: czerwony, granatowy, zielony, czarny
- wymiary etui: 36,5cm x 28,8cm
- imitacja skóry, okucia metalowe na rogach.
- w środku welur i tasiemka,

Termin realizacji zamówienia od 3 do 7 dni.
liczone od momentu zatwierdzenia projektu, który przesyłamy w formie pliku pdf.
Przy większych zamówieniach termin realizacji ustalany telefonicznie.

UWAGA POLECAMY: (opcjonalnie) etui na dyplom, czerwone, niebieskie, zielone lub białe. Należy zaznaczyć opcję wyboru etui znajdującą się w atrybutach poniżej opisu produktu.