TABLICZKA NAGROBKOWA - czarny laminat textures - wym. 350x150mm

116,30 zł /szt. brutto + koszty wysyłki

CZAS REALIZACJI: od 3 do 7 dni roboczych, uzależniony od aktualnie prowadzonych prac. Prawie każde zamówienie możemy wykonać w ekspresie, szczegóły terminu dostawy ustal dzwoniąc na infolinię: 888 900 001

Opis

Tabliczka nagrobkowa wycinana i grawerowana laserem, wykonana z laminatu grawerskiego przystosowanego do zamontowania na zewnątrz. Materiał ten odporny jest na zarysowania i wpływ niekorzystnych warunków atmosferycznych. Na tabliczce grawerujemy dowolny tekst i grafikę.

Przed realizacją przygotowujemy projekty (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem, który pomoże Państwu opracować i wybrać najlepszy projekt. Po zaakceptowaniu projektu przystępujemy do produkcji tabliczki

wymiary: 350x150mm
powierzchnia laminatu: chropowata, dzięki temu jest odporniejsza na uszkodzenia
materiał: laminat grawerski zewnętrzny o ziarnistej teksturze (textures)
kolor laminatu: czarny
kolor graweru: biały
grubość: 1,6mm
właściwości materiału: odporny na zarysowania i niekorzystne czynniki atmosferyczne i promieniowanie UV

Dowolna treść, kroje pism, grafika
Wymiary tabliczki możemy dostosować według zapotrzebowania klienta

Tabliczka przeznaczona do samodzielnego montażu - zawiera specjalną piankę montażową, która pozwala nakleić tabliczkę. Wystarczy jedynie ściągnąć papierek (jak w zwykłej naklejce) i docisnąć tabliczkę do miejsca w którym chcemy ją przykleić. Należy jednak pamiętać, aby wcześniej odtłuścić powierzchnię drzwi spirytusem (denaturatem lub benzyną ekstrakcyjną).

Termin realizacji zamówienia:
od 5 do 7 dni - uzależniony od aktualnie prowadzonych prac, liczony od momentu akceptacji projektu. Przy większych zamówieniach termin realizacji ustalany indywidualnie.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania - infolinia: 801 090 121