Tabliczka ostrzegawcza zakaz parkowania PVC 3mm - wym. 420x297mm (A3) - druk UV - TOZ001

49,00 zł /szt. brutto + koszty wysyłki

CZAS REALIZACJI: od 3 do 7 dni roboczych, uzależniony od aktualnie prowadzonych prac. Prawie każde zamówienie możemy wykonać w ekspresie, szczegóły terminu dostawy ustal dzwoniąc na infolinię: 888 900 001

Projekt graficzny:

Opis

Tabliczka ostrzegawcza o wymiarach 420x297mm (A3) wykonana z PVC o grubości 3mm. Posiada trwały i precyzyjny nadruk UV. Tabliczkę wykonujemy według projektu i kolorystyki w galerii lub tworzymy nowy projekt - dodatkowa opłata.

Druk UV jest odporny na działanie promieni słonecznych. Promienie UV utrwalają ten druk, dlatego grafika jest trwała i nie znika pod wpływem promieni słonecznych. Decydując się na zakup naszego produktu otrzymujecie Państwo gwarancję jakości.

Przed realizacją przygotowujemy projekt (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem. Po zaakceptowaniu projektu przystępujemy do produkcji.

Wymiary: 420x297mm (A3)
Materiał: PVC o grubości 3mm
Rodzaj znakowania: cyfrowy druk UV

Projekt graficzny: 
- gotowy z galerii produktu -
 tabliczkę wykonujemy dokładnie według dostępnego projektu w galerii 
- indywidualny projekt - opracowujemy nowy wzór o dowolnej treści, kolorystyce
- mam projekt w formacie wektorowym - wykonujemy tabliczkę według projektu wektorowego przesłanego przez klienta. Akceptujemy pliki ai, svg, eps, cdr, pdf

Termin realizacji zamówienia od 3 do 7 dni roboczych liczony od zatwierdzenia projektu który przesyłamy w formie pliku pdf.

Treść tabliczki lub projekt w formacie wektorowym można przesłać na e-mail: sklep@grawernia.pl lub wpisując w okienku "Twoje uwagi" znajdującym się w ostatnim etapie składania zamówienia.