Identyfikator dla pracownika - 60x20mm - ID032 - kolorowy druk UV

  • 1-5 szt. 12,80 zł
  • 6-20 szt. 11,80 zł
  • 21-100 szt. 10,50 zł
  • 101-200 szt. 9,20 zł
  • 201-500 szt. 8,80 zł
  • 501-1000 szt. 7,80 zł

CZAS REALIZACJI: od 3 do 7 dni roboczych. Potrzebujesz szybko? termin dostawy można ustalić indywidualnie - zadzwoń infolinia: 888 900 001

zapinka:

Opis

Identyfikatory na pozór banalne, jednak od wielu lat podnoszą wizerunek wielu firm oraz pozytywnie wpływają na ocenę klientów. Każda szanująca się firma wie jak ważnym etapem było wprowadzenie identyfikatorów i jakie korzyści za tym idą. Identyfikatory dedykowane są przede wszystkim wszędzie tam gdzie wymagana jest identyfikacja osób (hotele, restauracje, uzdrowiska, spa, obsługa klienta, itd.). Piękne, żywe i przede wszystkim trwałe kolory dzięki technologii druku UV.

Przed realizacją przygotowujemy projekty (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem, który pomoże Państwu opracować i wybrać najlepszy projekt. Po zaakceptowaniu projektu przystępujemy do produkcji.

wymiary: 60x20mm
materiał: laminat grawerski biały z pełnym nadrukiem lub czarny z nadrukiem liter
grubość: 1,6 mm
rodzaj druku: cyfrowy druk UV 
kolor druku: dowolny - full color 

Identyfikatory z nadrukiem UV nie nadają się do użytkowania w warunkach podwyższonych temperatur i wilgotności (np. gastronomia). Nie mogą również mieć bezpośredniego kontaktu z perfumami, ponieważ zachodzi wtedy reakcja chemiczna na powierzchni druku. W takich przypadkach rekomendujemy wybór identyfikatorów z grawerem.

Po złożeniu zamówienia treść identyfikatorów proszę przesłać na adres e-mail: sklep@grawernia.pl

Termin realizacji zamówienia wynosi od 5 do 7 dni roboczych.
Czas liczony od momentu zatwierdzenia projektu, który przesyłamy w formie pliku pdf.
Przy większych zamówieniach termin realizacji ustalany telefonicznie.

Identyfikatory wykonujemy z dwoma rodzajami zapinek:
Zapinka B - to zapinka standardowa z zapięciem na szpilkę.
Zapinka C - to nowoczesna zapinka magnetyczna, składa się z dwóch części: pierwsza to magnes, który montujemy pod ubranie, natomiast druga to płytka metalu przyklejona do identyfikatora. Obie te części przyciągają się mocno ściskając mały fragment odzieży. Zapinka nie niszczy ubrań!

zapinki