TABLICA INFORMACYJNA - LAMINAT GRAWERSKI gr. 4,6mm - wym. 275x250mm - DRUK UV - SZUV004

145,90 zł /szt. brutto + koszty wysyłki

CZAS REALIZACJI: od 3 do 7 dni roboczych, uzależniony od aktualnie prowadzonych prac. Prawie każde zamówienie możemy wykonać w ekspresie, szczegóły terminu dostawy ustal dzwoniąc na infolinię: 888 900 001

MOCOWANIE SZYLDU:

Opis

Tablica informacyjna w kolorze stali z logotypem oraz tekstem wykonanym technologią druku UV. Wycinana precyzyjnie laserem, przystosowana do zawieszenia na zewnętrzną elewację budynku. Wykonana z laminatu grawerskiego o podwyższonej odporności na działanie czynników atmosferycznych.

GWARANCJA SATYSFAKCJI: Grafika tablicy oraz treść wykonane są cyfrowym drukiem UV odpornym na działanie promieni słonecznych. Promienie UV utrwalają ten druk, dlatego grafika i tekst jest trwały i nie znika pod wpływem promieni słonecznych. Decydując się na zakup naszego produktu otrzymujecie Państwo gwarancję jakości.

Przed realizacją przygotowujemy projekty (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Po zaakceptowaniu wybranego projektu przystępujemy do wykonania szyldu. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem, który pomoże Państwu opracować i wybrać najlepszy projekt.

zastosowanie: szyld informacyjny na zewnątrz budynku

Wymiary tablicy: 275x250mm

Materiały:
- srebrny laminat zewnętrzny grubość 1,6mm struktura lekko szczotkowana
- usztywnienie akrylowe czarne 3mm

MOCOWANIE SZYLDU:
(należy wybrać opcje)
1. tablica przyklejana na ścianę, zawiera specjalną piankę montażową, która pozwala na łatwe przyklejenie szyldu do gładkiej ściany lub drzwi.
2. tablica przykręcana do ściany czterema dystansami z tworzywa (srebrne) o średnicy 12mm
3. tablica przykręcana do ściany czterema dystansami stalowymi (srebrne) o średnicy 12mm

Termin realizacji zamówienia od 3 do 7 dni
Istnieje możliwość wykonania zamówienia w ekspresie.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania - infolinia: 801 090 121