Trofeum szklane - PUCHAR

275,00 zł /szt. brutto + koszty wysyłki

CZAS REALIZACJI: od 3 do 7 dni roboczych, uzależniony od aktualnie prowadzonych prac. Prawie każde zamówienie możemy wykonać w ekspresie, szczegóły terminu dostawy ustal dzwoniąc na infolinię: 888 900 001

Opis

Trofeum szklane Puchar z dedykacją, stworzone z myślą o wyjątkowych okazjach. W połączeniu z precyzją grawerowania szkła laserem staje się bardzo atrakcyjną nagrodą w zawodach sportowych. Efekt ekskluzywności potęgują białe wstawki oraz szklany, efektywnie załamujący światło, podest. Trofeum może zawierać dowolną treść dedykacji. Ekskluzywne etui w komplecie.
 
Przed realizacją przygotowujemy projekty (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem, który pomoże Państwu opracować i wybrać najlepszy projekt. Po zaakceptowaniu projektu przystępujemy do produkcji.

materiał:
 szkło
wysokość: 37cm
etui: tak
przeznaczenie:
jubileusz, spotkanie biznesowe, wyjątkowe podziękowanie, nagroda, zawody sportowe, konkursy

Termin realizacji zamówienia: od 3 do 7 dni liczony od akceptacji projektu który przesyłamy w formie pliku pdf. Przy większych zamówieniach termin realizacji ustalany telefonicznie.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania - infolinia 801 090 121