Zaparzacz do herbaty i ziół z dowolnym grawerem - idealny prezent

85,00 zł /szt. brutto + koszty wysyłki

CZAS REALIZACJI: Chwilowy brak towaru

Opis

Zaparzacz do ziół to wspaniale prezentujący się zestaw wykonany z kamionki wypalanej w temperaturze 900°C. Kubek posiada wygodny schowek na łyżeczkę. Zaparzacz grawerujemy jednostronnie lub dwustronnie umieszczając grawery w osi symetrii względem ucha kubka. Na pokrywce wykonujemy grawer dedykacji ułożony po okręgu natomiast na łyżeczce grawer wzdłóż niej. Wszystkie grawery wykonujemy laserem w kolorze czarnym. Całość zapakowana jest w eleganckie pudełko - idealny pomysł na prezent! Przed realizacją przygotowujemy projekty (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem, który pomoże Państwu opracować i wybrać najlepszy projekt. Po zaakceptowaniu projektu przystępujemy do wykonania grawerów.

W zestawie:
- kubek
- łyżeczka
- sitko
- pokrywka

Zastosowanie: prezent jubileuszowy, prezent imieninowy, prezent urodzinowy, prezent ślubny, prezent na chrzest, podziękowanie, itp.

materiał: kamionka (materiał wypalany w temperaturze 900°C)
gatunek: I
kolor graweru: czarny
technika grawerowania: laser

Termin realizacji zamówienia od 3 do 10 dni liczony od momentu akceptacji projektu, który przesyłamy w formie pliku pdf.

Po złożeniu zamówienia prosimy przesłać treść dedykacji do grawerowania na adres e-mail: sklep@grawernia.pl

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania - infolinia: 801 090 121