Tabliczka informacyjna folia PET-GAG gr. 0,7mm - wym. 320x400mm - druk UV

49,00 zł /szt. brutto + koszty wysyłki

CZAS REALIZACJI: od 3 do 7 dni roboczych, uzależniony od aktualnie prowadzonych prac. Prawie każde zamówienie możemy wykonać w ekspresie, szczegóły terminu dostawy ustal dzwoniąc na infolinię: 888 900 001

Opis

Tabliczka informacyjna o wymiarach 320x400mm wykonana ze sztywnej folii PET-GAG o grubości 0,7mm. Drukowana w technologii UV, który gwarantuje trwałe i żywe kolory. Tabliczka posiada otwory umożliwiające szybkie zawieszenie. Prezentowane tabliczki możemy wykonać z dowolnie wybraną przez Państwa treścią i grafiką.

Druk UV jest odporny na działanie promieni słonecznych. Promienie UV utrwalają ten druk, dlatego grafika jest trwała i nie znika pod wpływem promieni słonecznych. Decydując się na zakup naszego produktu otrzymujecie Państwo gwarancję jakości

Przed realizacją przygotowujemy projekty (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem, który pomoże Państwu opracować i wybrać najlepszy projekt. Po zaakceptowaniu projektu przystępujemy do produkcji.

Wymiary: 320x400mm
Materiał: folia PET-GAG o grubości 0,7mm
Rodzaj druku: cyfrowy druk UV
Kolorystyka: dowolna, full color

Treść do nadruku można przesłać na e-mail: sklep@grawernia.pl lub wpisując w okienku "Twoje uwagi" znajdującym się w ostatnim etapie składania zamówienia.

Termin realizacji zamówienia od 3 do 7 dni liczony od zatwierdzenia projektu który przesyłamy w formie pliku pdf. 

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania - infolinia: 801 090 121