NOWOŚĆ!

Tabliczka ostrzegawcza - zły pies - folia PET-GAG - wym. 210x150mm - TZP001

20,00 zł /szt. brutto + koszty wysyłki

CZAS REALIZACJI: od 3 do 7 dni roboczych, uzależniony od aktualnie prowadzonych prac. Prawie każde zamówienie możemy wykonać w ekspresie, szczegóły terminu dostawy ustal dzwoniąc na infolinię: 888 900 001

treść:

Opis

Zabawna tabliczka ostrzegawcza "zły pies" to oryginalny sposób na ochronę Twojej posesji przed nieproszonymi gośćmi. Zapewnij sobie i Twojemu pupilowi więcej prywatności. Tabliczkę możemy wykonać z dowolnie wybranym przez Państwa tekstem.

Druk UV jest odporny na działanie promieni słonecznych. Promienie UV utrwalają ten druk, dlatego grafika i treść jest trwała i nie znika pod wpływem promieni słonecznych. Decydując się na zakup naszego produktu otrzymujecie Państwo gwarancję jakości.

Przed realizacją przygotowujemy projekty (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem, który pomoże Państwu opracować i wybrać najlepszy projekt. Po zaakceptowaniu wybranego projektu przystępujemy do produkcji tabliczek.

Wymiary: 210x150x0,7mm
Materiał: folia PET-GAG
Rodzaj druku: cyfrowy druk UV

Termin realizacji zamówienia od 3 do 7 dni liczone od momentu zatwierdzenia projektu, który przesyłamy w formie pliku pdf. Przy większych zamówieniach termin realizacji ustalany telefonicznie. W przypadku wyboru własnego tekstu prosimy o wypełnienie formularza.