Prezenter akrylowy - wymiary 195x90x2mm - stand druk cyfrowy UV - model STUV001

8,99 zł /szt. brutto + koszty wysyłki

Najniższa cena z 30 dni: 19,99 zł

CZAS REALIZACJI: przy dużych ilościach termin odbioru ustalany indywidualnie - zadzwoń infolinia: 888 900 001

grubość akrylu:

Opis

Prezenter akrylowy z zaokrąglonymi rogami i dowolnym nadrukiem UV. Wspaniale prezentuje się na stole w recepcji lub jako oprawa oferty ekskluzywnej restauracji. Nadruk umieszczony jest na spodniej ścianie akrylu, oglądany przez akryl zyskuje piękny połysk niespotykany w tradycyjnych wydrukach.

GWARANCJA SATYSFAKCJI: Grafika stendu wykonana jest cyfrowym drukiem UV odpornym na działanie promieni słonecznych. Promienie UV utrwalają ten druk, dlatego grafika i tekst jest trwały i nie znika pod wpływem promieni słonecznych. Decydując się na zakup naszego produktu otrzymujecie Państwo gwarancję jakości.

Przed realizacją przygotowujemy projekty (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem, który pomoże Państwu opracować i wybrać najlepszy projekt. Po zaakceptowaniu projektu przystępujemy do produkcji standów.

Minimalne zamówienie: 10 szt.
Przy większych ilościach rabaty.

1. materiał: bezbarwne szkło akrylowe, grubość: 2 mm
3. format prezentera: 277x89mm
4. format zadruku (ze spadami): 198x92mm

Zastosowanie: stojak na bar, stolik, info w recepcji, cennik, menu, godziny otwarcia, oferta promocyjna hotelu lub restauracji, itp.

Istnieje możliwość zamówienia dowolnie zmodyfikowanego stojaczka wg. indywidualnych ustaleń z klientem. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania - infolinia: 801 090 121

Termin realizacji od 3 do 7 dni liczony od akceptacji projektu pdf.

Produkty z tej samej kategorii

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również