NOWOŚĆ!

Długopis PEN TOUCH TURBO + dowolny grawer laserem

  • 100-199 szt. 4,12 zł
  • 200-499 szt. 3,99 zł
  • 500-999 szt. 3,79 zł
  • 1000-1999 szt. 3,59 zł
  • 2000-5000 szt. 3,09 zł

CZAS REALIZACJI: od 3 do 7 dni roboczych, uzależniony od aktualnie prowadzonych prac. Prawie każde zamówienie możemy wykonać w ekspresie, szczegóły terminu dostawy ustal dzwoniąc na infolinię: 888 900 001

Opis

Długopisy metalowe z dowolnym znakowaniem laserowym posiadają specjalną końcówkę przeznaczoną do ekranów dotykowych. Prezebntowany model PEN TOUCH TURBO dostępny jest w sześciu żywych kolorach.  Laser pozwala uzyskać trwałe (niezmywalne) i precyzyjne znakowanie długopisów na powierzchni.


Przed realizacją przygotowujemy projekty (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem, który pomoże Państwu opracować i wybrać najlepszy projekt. Po zaakceptowaniu projektu przystępujemy do produkcji.

Grawerujemy dowolny tekst / logo / znak graficzny

Wymiary długopisu: długość 142mm, średnica 10mm
Wymiary graweru: długość 35mm, szerokość 6mm

Minimalna ilość do zamówienia wynosi 100 sztuk


ZALETY długopisów grawerowanych:

- nie ma możliwości starcia liter jak przy technologii tampodruku dlatego nie trzeba obawiać się że posiadacz długopisu będzie miał problemy z odczytaniem tekstu (np. telefonu czy adresu strony internetowej Państwa firmy) - nawet po kilku latach.
- bardzo trwały grawer tekstu/grafiki (na wiele lat)
- grawer powstaje przez znakowanie laserem powierzchni długopisu.
- brak dodatkowych kosztów przygotowania do produkcji tj. matryc itp. płacisz jedynie za długopis z grawerem :)

Prosimy dostarczyć wraz z zamówieniem treść do wygrawerowania. Przygotowujemy wtedy projekt który przesyłamy w pliku .pdf do akceptacji.

Termin realizacji zamówienia od 5 do 7 dni uzależniony od aktualnie prowadzonych prac, liczony od momentu akceptacji projektu.
Przy większych zamówieniach termin realizacji ustalany indywidualnie.