NOWOŚĆ!

Statuetka Angels - atrakcyjna figurka odlewana - wysokość 26 cm

53,00 zł /szt. brutto + koszty wysyłki

CZAS REALIZACJI: od 3 do 7 dni roboczych, uzależniony od aktualnie prowadzonych prac. Prawie każde zamówienie możemy wykonać w ekspresie, szczegóły terminu dostawy ustal dzwoniąc na infolinię: 888 900 001

kolor laminatu:

treść:

Opis

Statuetka odlewana ANGELS posiada postument na którym przyklejamy srebrną lub złotą tabliczkę z dedykacją oraz centralne miejsce na okrągłą tabliczkę. Na tabliczkach możemy umieścić krótki tekst dedykacji. Prezentowane statuetki z powodzeniem mogą być wspaniałym wyróżnieniem i nagrodą za najlepsze osiągniecia w nauce lub sporcie. Podana cena zawiera również koszt wykonania tabliczki z dowolnym grawerem.

Przed realizacją przygotowujemy projekty (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem, który pomoże Państwu opracować i wybrać najlepszy projekt. Po zaakceptowaniu projektu przystępujemy do realizacji.

Materiały:
- figurka odlewana z żywicy
- drewniany postument

Wymiary statuetki
- wysokoś:ć 26cm

Tabliczki:
- wymiary: 60x23mm
- srebrny lub złoty laminat grawerski o grubości 1,6mm
- kolor graweru: czarny

Treść do grawerowania można przesłać na e-mail: sklep@grawernia.pl lub wpisując w okienku "Twoje uwagi" znajdującym się w ostatnim etapie składania zamówienia.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania - infolinia: 801 090 121