Obrączki z liniami papilarnymi - Usługa grawerowania na obrączkach - OBR3

59,00 zł /szt. brutto + koszty wysyłki

CZAS REALIZACJI: od 3 do 7 dni roboczych, uzależniony od aktualnie prowadzonych prac. Prawie każde zamówienie możemy wykonać w ekspresie, szczegóły terminu dostawy ustal dzwoniąc na infolinię: 888 900 001

IMIĘ PANA MŁODEGO:

IMIĘ PANI MŁODEJ:

DATA ŚLUBU:

opcje dodatkowe:

Opis

Obrączki grawerujemy laserem fibrowym z niezwykłą precyzją 15 mikronów. Każdy nawet najmniejszy detal jest starannie wygrawerowany. Fotografie znajdujące się w galerii przedstawiają przykładową realizacje dzięki której możemy docenić precyzję grawerowania promieniem lasera fibrowego. Duża głębokość graweru, widoczna doskonale w powiększeniu sprawia, że grawer jest trwały, tym samym mamy pewność że za wiele lat będzie nadal czytelny. Laser pozwala uzyskać bardzo czytelny i wyraźny grawer, który nie jest możliwy do uzyskania frezem. Niezwykła precyzja również jest zasługą naszej pracowni graficznej, która umiejętnie potrafi przygotować każdą grafikę i tekst.  Grawer możemy umieścić wewnątrz lub na zewnątrz obrączki.

Przed realizacją przygotowujemy projekty (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Po zaakceptowaniu projektu przystępujemy do wykonania graweru.

Grawerujemy: imiona, nazwiska, datę ślubu, inicjały,

Za dodatkową opłatą grawerujemy:

- własnoręczne podpisy,
- linie papilarne (odcisk palca)
- falę dźwiękową (bicia serca) echokardiogram
- dowolną grafikę (serduszka, gołąbki, itd.)
- odcisk ust

materiał: złoto, srebro, stal.
grawer: trwały laserem fibrowym

UWAGA: Oferujemy usługę grawerowania na powierzonych obrączkach, dlatego obrączki należy dostarczyć na nasz adres. Podana cena dotyczy wykonania grawerowania na pojedynczej obrączce.

Termin realizacji zamówienia: od 5 do 10 dni roboczych - czas uzależniony od aktualnie prowadzonych prac.
Przed realizacją przesyłamy projekt do akceptacji w formie pliku pdf.

Proszę dostarczyć grafikę logotypu do grawerowania via e-mail: sklep@grawernia.pl