Trofeum szklane - SIMPLE

49,00 zł /szt. brutto + koszty wysyłki

CZAS REALIZACJI: od 3 do 7 dni roboczych, uzależniony od aktualnie prowadzonych prac. Prawie każde zamówienie możemy wykonać w ekspresie, szczegóły terminu dostawy ustal dzwoniąc na infolinię: 888 900 001

wybierz model:

Opis

Piękne, klasyczne trofeum szklane z dowolną dedykacją
wykonane ze szkła szlifowanego o grubości 6mm na którym każda dedykacja wygląda wykwintnie. Duża powierzchnia pozwala ładnie wyeksponować grafikę oraz tekst dedykacji. Każde trofeum może zawierać dowolną treść dedykacji, logotyp, grafikę lub fotografię.

Zastosowanie: Podziękowanie na ślub, Pamiątka I Komunii Świętej, jubileusz, spotkanie biznesowe, wyjątkowe podziękowanie, nagroda, zawody sportowe.

Przed realizacją przygotowujemy projekty (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem, który pomoże Państwu opracować i wybrać najlepszy projekt. Po zaakceptowaniu projektu przystępujemy do produkcji.

Trzy modele do wyboru:

Simple I - wysokość 15cm
Simple II - wysokość 17cm
Simple III - wysokość 19cm

materiał: szkło
grubość: 6 mm

Termin realizacji zamówienia od 3 do 7 dni liczone od momentu akceptacji projektu który przesyłamy w formie pliku pdf.
Przy większych zamówieniach termin realizacji ustalany indywidualnie.

Proszę dostarczyć treść do grawerowania na e-mail: sklep@grawernia.pl w tytule podając numer zamówienia. ewentualnie treść można wpisać w okienko UWAGI które pojawi się w ostatnim etapie składania zamówienia.