Tabliczka stalowa na produkty - wym. 70x20x1mm

  • 100-300 szt. 5,69 zł
  • 301-500 szt. 5,07 zł

CZAS REALIZACJI: od 3 do 7 dni roboczych, uzależniony od aktualnie prowadzonych prac. Prawie każde zamówienie możemy wykonać w ekspresie, szczegóły terminu dostawy ustal dzwoniąc na infolinię: 888 900 001

otworki:

Opis

Tabliczka wykonana ze stali nierdzewnej szczotkowanej. Cięta i grawerowana laserem. Znakomita czytelność i wyrazistość grawerów wykonanych precyzyjnie laserem fibrowym. Na tabliczkach grawerujemy dowolną treść, logo, telefony, stronę www Państwa firmy. Przed przystąpieniem do produkcji przesyłamy projekty, zazwyczaj kilka wersji do wyboru. Po ostatecznej akceptacji projektu wykonujemy tabliczki. Zdjęcia w galerii przedstawiają przykładową realizację tabliczek dla firmy produkującej urządzenia na których producent umieszcza tabliczki z numeracją.

Minimalne zamówienie: 100 szt.

materiał: stal nierdzewna 1mm
wymiary: 70m x 20mm
otwory: dwa
wykończenie: szczotkowanie

Grawer laserem fibrowym jest koloru popielatego pod pewnym kątem może wpadać w brąz jest to naturalne zjawisko występujące w tej technologii.

Termin realizacji zamówienia ustalany indywidualnie liczony od akceptacji projektu, który przesyłamy w formie pliku pdf.


Po dokonaniu zakupu prosimy dostarczyć treść do grawerowania:
1. na e-mail: sklep@grawernia.pl
2. lub wpisć w oknie "Twoje Uwagi" w ostatniu etapie składania zamówienia.