Usługa grawerowania dedykacji na zegarku

100,00 zł /szt. brutto + koszty wysyłki

CZAS REALIZACJI: od 3 do 7 dni roboczych, uzależniony od aktualnie prowadzonych prac. Prawie każde zamówienie możemy wykonać w ekspresie, szczegóły terminu dostawy ustal dzwoniąc na infolinię: 888 900 001

Opis

Zegarki grawerujemy laserem fibrowym z niezwykłą precyzją 15 mikronów. Dlatego bardzo precyzyjnie grawerujemy dowolną dedykację, herb, godło, logo, inicjały, autograf, itp.

UWAGA: cena ustalana indywidualnie, uzależniona od wartości katalogowej zegarka. Prezentowana cena dotyczy grawerowania na zegarku stalowym.

materiał: złoto, srebro, stal, mosiądz,
grawer: trwały laserem fibrowym.

Na jakich zegarkach grawerujemy?
Grawerowanie wykonujemy na wszystkich zegarkach wykonanych z metalu w tym również na bardzo drogich ekskluzywnych modelach najlepszych światowych firm których ceny przyprawiają o zawrót głowy.

PRZED REALIZACJĄ: przygotowujemy projekty (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem, który pomoże Państwu opracować i wybrać najlepszy projekt. Po zaakceptowaniu projektu przystępujemy do wykonania grawerów.

PRECYZJA: dokładność grawerowania laserem fibrowym sięga 15 mikronów dlatego określana jest jako najlepsza z dostępnych technik wykonywania precyzyjnych, często niezwykle małych grawerów.

ETAPY REALIZACJI:
1. Po dokonaniu zakupu proszę dostarczyć treść do grawerowania na adres e-mail: sklep@grawernia.pl
2. Przesyłamy projekt (2-3 wzory do wyboru) do akceptacji w formie pliku pdf.
3. Po akceptacji projektu wykonujemy grawerowanie.
4. Dostawa przesyłką ubezpieczoną lub odbiór osobisty.

Termin realizacji: od 3 do 7 dni uzależniony od aktualnie prowadzonych prac.

GALERIA PRZEDSTAWIA przykładowe zdjęcia z realizacji grawerowania dedykacji na zegarku:

- Casio G-SHOCK