ZEGAR DLA MUZYKA - KOLOR JASNY ORZECH- ZEG011

85,00 zł /szt. brutto + koszty wysyłki

CZAS REALIZACJI: od 3 do 7 dni roboczych, uzależniony od aktualnie prowadzonych prac. Prawie każde zamówienie możemy wykonać w ekspresie, szczegóły terminu dostawy ustal dzwoniąc na infolinię: 888 900 001

Opis

Zegar nawiązujący do instrumentu smyczkowego z wyciętymi otworami rezonansowymi podobnymi do tych, które posiadają: skrzypce, wiolonczela, altówka i kontrabas. Bardzo specyficzny cyferblat w którym cyfry zamieniono na odpowiadające im wartości nut. Na każdym zegarze możemy wygrawerować dowolną dedykację. Prezentowany zegar jest wspaniałym prezentem i gratką dla każdego muzyka. W komplecie eleganckie pudełko.

Przed realizacją przygotowujemy projekt (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem. Po zaakceptowaniu projektu przystępujemy do realizacji.

mechanizm zegara: elektroniczny
zasilanie: bateria 1,5V (nie ma w komplecie)

materiał: sklejka 6mm, kolor jasny orzech
lakier: bejca + lakier
boki: czarne (przypalenie od lasera)
wymiary: 29cm x 32cm
grawer: jasny, naturalny kolor drewna
wymiary pudełka: 33,5x34,2x7,2cm

Istnieje możliwość wykonania zamówienia w ekspresie.
Prosimy dostarczyć treść do grawerowania na e-mail: sklep@grawernia.pl lub wpisując w okienku "Twoje uwagi" znajdującym się w ostatnim etapie składania zamówienia.