NOWOŚĆ!

Brelok drewniany - BROWN PIONIER

  • 1-40 szt. 10,00 zł
  • 41-100 szt. 9,70 zł
  • 101-200 szt. 9,30 zł
  • 201-300 szt. 9,00 zł
  • 301-400 szt. 8,50 zł

grawerowany dwustronnie:

kolor graweru:

Opis

Ekskluzywny brelok hotelowy o eleganckim kształcie, wykonany z drewna w kolorze brązowym. Kształt autorski, zaprojektowany w naszej pracowni graficznej. Wycinany i grawerowany precyzyjnie laserem, posiada znakomitą czytelność i wyrazistość grawerów, które możemy wykonać jednostronnie lub dwustronnie. Na brelokach grawerujemy dowolną treść, numerację, telefony, stronę www Państwa hotelu. Do każdego breloka dodajemy kółko metalowe gratis.

Przed realizacją przygotowujemy projekty (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem, który pomoże Państwu opracować i wybrać najlepszy projekt. Po zaakceptowaniu projektu przystępujemy do produkcji breloków.

grawer: dowolna treść, logo, tekst, strona www, numeracja, itd.
materiał: sklejka 6mm (po obróbce około 5,5mm)
wymiary: 80mm x 50mm
lakier: bejca + lakier półmat
boki: czarne (przypalenie od lasera)
dodatek: grawer przyciemniany

UWAGA!
Sklejka może różnić się odcieniem oraz układem słojów w zależności od partii produkcyjnej. jest to produkt naturalny, który bardziej lub mniej absorbuje bejcę i lakier przez co może wydawać się jaśniejszy lub ciemniejszy.

Termin realizacji zamówienia od 3 do 7 dni liczony od przesłania akceptacji projektu. Przy większych zamówieniach termin realizacji ustalany indywidualnie.
Istnieje możliwość wykonania zamówienia w ekspresie.
Po złożeniu zamówienia prosimy o przesłanie treści (numerację, logotyp) via e-mail: sklep@grawernia.pl

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania - INFOLINIA 801 090 121