Podkładki z korka 3mm - komplet 100 szt. - grawerowane i wycinane laserem

390,00 zł /szt. brutto + koszty wysyłki

CZAS REALIZACJI: do 10 dni roboczych

Opis

Podkładki korkowe pod napoje wykonujemy w dowolnych kształtach, mogą przybierać kształt koła, owalu, kwiatuszka, trójkątne, prostokątne, kwadratowe, nieregularne i wiele innych. Podkładki wycinamy i grawerujemy laserem, przez co uzyskujemy ekologiczny produkt (bez użycia chemii), trwały i bardzo precyzyjny grawer w kolorze brązowym. Na każdej podstawce możemy umieścić, logotyp, stronę www, telefon, hasło reklamowe, herb, autograf właściciela restauracji, itp.

Przed realizacją przygotowujemy projekty (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem, który pomoże Państwu opracować i wybrać najlepszy projekt. Po zaakceptowaniu projektu przystępujemy do produkcji podkładki.

wymiary maksymalne: 95x95mm
kształt wycięcia: dowolny
materiał: korek
grubość: 3mm
grawer: laserowy, brązowy
cięcie: laserem, boczki brązowe

Właściwości korka: nie nasiąka wodą, jest pięć razy lżejszy od wody, bardzo trwały, nie podlega procesom starzenia, jest antystatyczny, nie przyciąga kurzu, bardzo wytrzymały mechanicznie, nie powoduje żadnych alergii, jest całkowicie bezpieczny i nieszkodliwy dla ludzkiego zdrowia.

UWAGA: Podana cena dotyczy podkładki o wymiarach 95x95mm oraz powierzchni graweru 25cm2 (50x50mm). Dla innych wymiarów oraz nakładów zapraszamy do indywidualnych wycen.

Termin realizacji zamówienia: od 5 do 10 dni - liczony od momentu akceptacji projektu, który przesyłamy w formie pliku pdf. Przy większych zamówieniach termin realizacji ustalany indywidualnie.

Po złożeniu zamówienia prosimy dostarczyć logotyp, treść do grawerowania na e-mail: sklep@grawernia.pl

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania - infolinia 801 090 121