NOWOŚĆ!

Podziękowanie dla rodziców - LOVE STORY - model DTA18 - wysokość 23,5 cm

119,00 zł /szt. brutto + koszty wysyłki

CZAS REALIZACJI: od 3 do 7 dni roboczych, uzależniony od aktualnie prowadzonych prac. Prawie każde zamówienie możemy wykonać w ekspresie, szczegóły terminu dostawy ustal dzwoniąc na infolinię: 888 900 001

postument:

Opis

Tradycją podczas wesel stało się Podziękowanie Rodzicom, któremu towarzyszy ulubiona dedykacja muzyczna dla rodziców. Chcąc jeszcze bardziej podkreślić ważność tej chwili przygotowaliśmy dla Państwa statuetkę akrylową w kształcie serca osadzonego na drewnianym postumencie. Eleganckie podziękowanie może zawierać dowolną treść dedykacji grawerowaną bezpośrednio na akrylu jak również na złotej tabliczce, przyklejonej do podstawy drewnianej. Ten wspaniały prezent pozostanie na zawsze wyjątkowym świadectwem wdzięczności wobec rodziców.

Przed realizacją przygotowujemy projekty (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem, który pomoże Państwu opracować i wybrać najlepszy projekt. Po zaakceptowaniu projektu przystępujemy do produkcji statuetek.

Wymiary:
- wysokość 23,5cm
- szerokość 20,7cm

Materiały:
- bezbarwny akryl 5mm z grawerowany laserem
- złoty laminat grawerski metalizowany i szczotkowany
- postument drewniany, bejcowany i lakierowany.

Termin realizacji zamówienia od 3 do 7 dni roboczych liczony od momentu akceptacji projektu, który przesyłamy w formie pliku pdf.

Istnieje możliwość wykonania zamówienia w ekspresie.

UWAGA: Prezentowana poniżej cena dotyczy 1 szt. produktu