NOWOŚĆ!

Podziękowanie dla rodziców - TRIUMF MIŁOŚCI - model DTA17 - wysokość 27 cm

139,00 zł /szt. brutto + koszty wysyłki

CZAS REALIZACJI: Chwilowy brak towaru

Opis

Tradycją podczas wesel stało się Podziękowanie Rodzicom, któremu towarzyszy ulubiona dedykacja muzyczna dla rodziców. Chcąc jeszcze bardziej podkreślić ważność tej chwili przygotowaliśmy dla Państwa statuetkę na drewnianym postumencie w formie eleganckiego podziękowania z kolorową fotografią oraz dowolną dedykacją. Trofeum wykonano przy użyciu dwóch technologii: druku UV (zdjęcie) oraz precyzyjnego graweru laserem (treść dedykacji). Wspaniały prezent w formie statuetki pozostanie na zawsze wyjątkowym świadectwem wdzięczności wobec rodziców.

Przed realizacją przygotowujemy projekty (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem, który pomoże Państwu opracować i wybrać najlepszy projekt. Po zaakceptowaniu projektu przystępujemy do produkcji statuetki.

Wymiary:
- wysokość: 27cm
- szerokość: 12cm

Materiały:
- złoty laminat grawerski, metalizowany i szczotkowany
- kolor graweru tekstu: czarny
- czerwony akryl 3mm
- bezbarwny akryl 5mm
- fotografia drukowana farbami UV na białym laminacie grawerskim 1,6mm
- postument drewniany, bejcowany i lakierowany

FOTOGRAFIA: Zdjęcie prosimy dostarczyć dużej rozdzielczości, z dobrym wyostrzeniem oraz z czytelnymi twarzami. Prosimy przesłać treść do grawerowania oraz fotografię na adres e-mail: sklep@grawernia.pl

UWAGA: Prezentowana poniżej cena dotyczy 1 szt. produktu, a nie kompletu (2 szt.)

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania - infolinia: 801 090 121