Podziękowanie dla rodziców - dyplom ze skóry z medalem, wiązany rzemykiem

169,00 zł /szt. brutto + koszty wysyłki

CZAS REALIZACJI: od 3 do 7 dni roboczych, uzależniony od aktualnie prowadzonych prac. Prawie każde zamówienie możemy wykonać w ekspresie, szczegóły terminu dostawy ustal dzwoniąc na infolinię: 888 900 001

Opis

Stylowy dyplom wykonany z naturalnej skóry, stylizowany w klimacie odległych czasów, kiedy najstarsze materiały pisarskie powstawały ze skóry zwierzęcej (w XX wieku p.n.e.). Dyplomy ze skóry stanowią doskonały prezent podczas wręczania wszelkich podziękowań, wyróżnień oraz mogą być również wspaniałą atrakcją podczas różnych jubileuszy. Nieregularna struktura skóry (włoski oraz lekkie przebarwienia) podkreślają, iż mamy tu do czynienia z produktem 100% naturalnym.

Przed realizacją przygotowujemy projekty (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem, który pomoże Państwu opracować i wybrać najlepszy projekt. Po zaakceptowaniu projektu przystępujemy do produkcji dyplomu.

- format A4
- skóra grawerowana i wycinana laserem
- wiązanie: rzemyk z medalem

kolory lica skóry:
- czerwony
- ciemny bordowy (wpadający w brąz)
- jasny brązowy
Przed dokonaniem zakupu prosimy o kontakt w celu sprawdzenia aktualnej dostępności kolorów w magazynie.

Prosimy dostarczyć treść do wygrawerowania na adres e-mail: sklep@grawernia.pl po złożeniu zamówienia.

Termin realizacji: do 10 dni. Przy większych zamówieniach termin realizacji ustalany indywidualnie.

UWAGA: Produkt naturalny. Materiał selekcjonowany na etapie produkcji ewentualne przebarwienia, oraz lekkie różnice odcieni skóry są naturalną cechą produktu i nie będą rozpatrywane pod kątem reklamacji.

Kupując dyplom na uroczystość "Podziękowanie dla rodziców" należy podać w okienku ilość sztuk: 2 szt.