NOWOŚĆ!

Charms bransoletka z kostką gitarową - super prezent dla gitarzysty i gitarzystki

66,99 zł /szt. brutto + koszty wysyłki

CZAS REALIZACJI: od 3 do 7 dni roboczych, uzależniony od aktualnie prowadzonych prac. Prawie każde zamówienie możemy wykonać w ekspresie, szczegóły terminu dostawy ustal dzwoniąc na infolinię: 888 900 001

dodatkowy grawer drugiej strony:

Opis

Charms kostka gitarowa z grawerem, stworzona z myślą o tych, którzy kochają muzykę. Wspaniały i wyjątkowy prezent dla gitarzysty i gitarzystki - bransoletka z kostką stalową i dowolnym grawerem wykonanym laserem fibrowym z niespotykaną precyzją. Na kostce grawerujemy dowolną fotografię (portret) oraz treść dedykacji lub logo zespołu. Bransoleta wykonana została z grubego rzemienia w kolorze czarnym. Posiada niezwykle poręczne i praktyczne w użytkowaniu zapięcie magnetyczne. Bransoleta UNISEX, uniwersalna zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Podkreśl swój styl wykonując dowolny grawer na stalowej kostce.

Przed realizacją przygotowujemy projekty (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem, który pomoże Państwu opracować i wybrać najlepszy projekt. Po zaakceptowaniu projektu przystępujemy do realizacji.

materiał: rzemień, kostka stalowa
grubość kostki: 0.3mm
rodzaj grawerowania: laser fibrowy
opakowanie: etui z kartonu ozdobnego

wymiary
- długość bransolety po rozłożeniu: 20 cm
- wymiary kostki: wysokość 3cm x szerokość 2,5cm- kółeczka mocujące około 5mm

UWAGA: możemy wykonać dodatkowy grawer na drugiej stronie

Termin realizacji zamówienia od 3 do 7 dni
Przed realizacją przesyłamy projekt w pliku PDF zawierający kilka propozycji składu przesłanej treści.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania - infolinia: 801 090 121