NOWOŚĆ!

Brelok drewniany domek z kominem 6 - kolor naturalny - wym. 55x43mm - BD079

  • 5- szt. 10,50 zł
  • 40- szt. 9,50 zł
  • 100- szt. 8,50 zł

dodatkowy grawer na drugiej stronie:

Opis

Ekskluzywny brelok w kształcie domku, wykonany z drewna. Znakomita czytelność i wyrazistość grawerów wykonanych precyzyjnie laserem. Na brelokach grawerujemy dowolną treść, numerację, telefony, stronę www Państwa hotelu. Do każdego breloka dodajemy kółko metalowe. Grawer dwustronny jest opcją dodatkowo płatną.

Przed realizacją przygotowujemy projekt (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem, który pomoże Państwu opracować i wybrać najlepszy projekt. Po zaakceptowaniu projektu przystępujemy do produkcji pamiątki.

wymiary: 55x43mm
materiał: sklejka brzozowa 5mm w kolorze naturalnym
wykończenie: lakier półmatowy
boki: czarne (przypalenie od lasera)
kółko metalowe: fi 26mm

UWAGA!

Sklejka może różnić się odcieniem oraz układem słojów w zależności od partii produkcyjnej. Jest to produkt naturalny, który bardziej lub mniej absorbuje lakier przez co może wydawać się jaśniejszy lub ciemniejszy.

Minimalna ilość zamówienia: 5 szt.

Termin realizacji zamówienia od 3 do 7 dni roboczych liczony od zatwierdzenia projektu, który przesyłamy w formie pliku pdf.
Przy większych zamówieniach termin realizacji ustalany indywidualnie.

Treść do grawerowania, logotypy należy załączyć w ostatnim etapie składania zamówienia lub przesłać na adres sklep@grawernia.pl wpisując w temacie wiadomości numer zamówienia.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania mailowo lub telefonicznie

Produkty z tej samej kategorii

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również