Prezenty na rocznicę ślubu

Dla tych, którzy chcą upamiętnić rocznicę ślubu grawerowane laserowo prezenty są doskonałym i sprawdzonym rozwiązaniem. Proponujemy szereg rozwiązań, od dyplomów aż po szklane trofea. Wszystkie z indywidualnym napisem lub obrazem dopasowanym do oczekiwań.


Medal na rocznicę ślubu - średnica 82mm

Medal na rocznicę ślubu - średnica 82mm

69,00 zł 92,00 zł

Foto Pudełko Drewniane - druk UV

Foto Pudełko Drewniane - druk UV

49,90 zł

DYPLOM NA 50-LECIE MATURY - DS013

DYPLOM NA 50-LECIE MATURY - DS013

109,00 zł

DYPLOM ROCZNICOWY - DS012

DYPLOM ROCZNICOWY - DS012

109,00 zł

Prezenty grawerowane laserowo to sprawdzone rozwiązanie dla tych osób, które chcą upamiętnić rocznicę swojego ślubu w wyjątkowy sposób. W Grawerni przygotowaliśmy dla Ciebie szereg ciekawych pomysłów na oryginalny prezent na rocznicę ślubu, który z pewnością zachwyci bliską Ci osobę. Wszystkie produkty są personalizowane i wzbogacane o indywidualny napis lub grafikę, zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.

Grawerowane prezenty na rocznicę ślubu – zrób to z głową!

Wręczanie prezentów to zdecydowanie najlepszy sposób na upamiętnienie ważnych życiowych wydarzeń, np. rocznicy ślubu. Chociaż, jak wiadomo, w takim dniu zależy nam przede wszystkim na bliskości i obecności partnera, to świadomość, że przygotował on dla nas coś, co symbolizuje miłość i zaangażowanie w relację, jest nieoceniona. Zaskoczenie i wzruszenie małżonka będzie z pewnością tym większe, jeżeli do takiego podarunku dodamy personalizowane akcenty oraz kilka nieszablonowych detali, dzięki którym sprawimy, że z pozoru zwykły prezent na rocznicę ślubu stanie się czymś jedynym w swoim rodzaju. Pokaż bliskiej Ci osobie, że niezależnie od tego, czy to Wasza pierwsza, czy też 50. rocznica ślubu, ten dzień można celebrować na wiele wspaniałych sposobów!

Oryginalny prezent na rocznicę ślubu – romantycznie i wzruszająco

Rocznica ślubu to tak naprawdę święto dwojga ludzi, dlatego warto, by prezenty na rocznicę ślubu pozwalały małżonkom przenieść się pamięcią do tych pięknych chwil, kiedy to przyrzekali sobie miłość aż po grób. Świetnym pomysłem na tę okazję będzie zatem elegancki zegar akrylowy Exclusive Gold z fotografią z dnia ślubu, która pozwoli upamiętnić ważną dla zakochanych uroczystość. Co ważne, każdy zegar jest tworzony zgodnie z projektem przygotowanym przez klienta i zawiera wybraną przez niego fotografię oraz treść dedykacji.
Równie ciekawą inspiracją na oryginalny prezent na rocznicę ślubu jest drewniane foto pudełko z zamknięciem na dwa magnesy, w którym małżonkowie mogą przechowywać różnego rodzaju pamiątki i fotografie ślubne. Na pudełku również możemy umieścić dowolną fotografię, która przygotowywana jest w cyfrowym druku UV.

Zabawne prezenty na rocznicę ślubu

Rocznica ślubu to idealna okazja do tego, by się cieszyć i puścić wodze fantazji. Szukasz grawerowanego prezentu na rocznicę ślubu z humorystycznym akcentem? Nasza propozycja to poszewka na poduszkę z grawerem, która rozbawi każdego śpiocha. Na materiale możemy umieścić wybrany napis, np. „On zawsze wie lepiej”, „Ona zawsze ma rację”, a do tego dodać imię obdarowywanej osoby. Inna opcja to zakup atrakcyjnego medalu, który wręczymy małżonkowi jako podziękowanie za wspólnie przeżyte lata. Dzięki niemu pokażemy bliskiej osobie, że jest mężem lub żoną na medal, a jej miłość dodaje nam skrzydeł każdego dnia.

Praktyczne prezenty na rocznicę ślubu dla rodziców i znajomych

Znalezienie idealnego prezentu na rocznicę ślubu dla ukochanej osoby to dla wielu osób nie lada wyczyn. Sprawa jest jeszcze trudniejsza, jeżeli w grę wchodzi znalezienie praktycznego prezentu na rocznicę ślubu dla rodziców, dziadków czy też znajomych. W każdej z tych sytuacji należy pamiętać o tym, by prezent niósł ze sobą nieco inny przekaz i był dostosowany do wieku i upodobań jubilatów.

Jeżeli potrzebujemy czegoś specjalnego na oryginalny prezent na rocznicę ślubu dla rodziców lub dziadków, dobrym pomysłem może okazać się akrylowa statuetka z kwiatowym motywem, która wykonana jest z transparentnej plexi i wzbogacona o personalizowany nadruk UV. Druga opcja to dyplom rocznicowy na podkładzie drewnianym, na którym umieszczona jest tabliczka z grawerowaną laserowo dedykacją. Do dyplomu można dobrać eleganckie etui, dzięki któremu zestaw stanie się wspaniałym prezentem na rocznicę ślubu.

A jaki prezent na rocznicę ślubu wybrać dla znajomych? W takim przypadku możemy postawić na coś bardziej niezobowiązującego, np. grawerowaną maselniczkę, karafkę do nalewki lub whisky, na której znajduje się personalizowany grawer lub elegancki wazon z grawerem, który podarujemy wraz z bukietem świeżych kwiatów.