Pamiątka Chrztu

Sakrament Chrztu Świętego jest początkiem religijnej drogi w życiu każdego chrześcijanina. Pamiątka Chrztu Świętego towarzyszy większości z nas przez całe życie. Wszystkim rodzicom, matkom i ojcom chrzestnym oraz osobom pragnącym podkreślić uroczysty wymiar ważnego wydarzenia z wielką satysfakcją prezentujemy pamiątki Chrztu – różnorodne produkty, które przez długie lata będą przypominały o wzruszających momentach.

pamiątki chrztu

Oryginalna pamiątka Chrztu Świętego

Chcąc jak najlepiej spełnić oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, wychodzimy poza schematy i proponujemy pamiątki Chrztu dostępne w różnych formach. Wśród naszych produktów znajdą Państwo srebrne łyżeczki z wysokiej jakości grawerem, ozdobne monety ukryte w stylowych pudełkach, grzebienie z metalu szlachetnego, srebrne grzechotki i smoczki. Mamy stuprocentową pewność, że niebanalna pamiątka Chrztu Świętego zachwyci każdego rodzica, a z czasem wzruszy obdarowaną osobę, która po latach będzie wracała myślami do dnia, kiedy przyjęła pierwszy sakrament.


Pamiątka chrztu świętego z grawerem – nieśmiertelna klasyka

Wśród produktów dostępnych w rozbudowanej ofercie sklepu internetowego Grawernia.pl nie brakuje klasycznych pamiątek, które będą pięknie prezentować się wyeksponowane na ścianie w dziecięcym pokoju. Projekty wykonywane są według indywidualnych wytycznych Klienta. Każda pamiątka chrztu świętego z grawerem wykonana jest z wysokiej jakości materiałów.