Trofea akrylowe

Szukasz wyjątkowego produktu, który pomoże Ci wyrazić podziękowania, szacunek czy uznanie za czyjeś zasługi? Trofea akrylowe będą strzałem w dziesiątkę. Starannie wykonane, oryginalne trofea akrylowe grawerowane ustawione na półce czy w gablocie będą piękną ozdobą przywołującą miłe wspomnienia ważnych wydarzeń. Sprawdź naszą ofertę i znajdź wariant idealnie pasujący do danej okazji!

trofea akrylowe

Trofeum akrylowe - ślub, rocznia - model DTA30

Trofeum akrylowe - ślub, rocznia - model DTA30

99,00 zł 139,00 zł

TROFEUM WÓZEK WIDŁOWY

TROFEUM WÓZEK WIDŁOWY

135,00 zł

Trofea akrylowe grawerowane – wyróżnienia na każdą okazję

Podziękowanie za wierną służbę w oddziałach strażackich, stylowa pamiątka ze ślubu, a może nagroda za udział w szkolnym konkursie? Za pośrednictwem naszego sklepu zamówisz trofea akrylowe grawerowane na każdą okazję. Dzięki wykorzystaniu niezwykle plastycznego materiału wysokiej jakości możemy zaproponować statuetki w dowolnych kształtach, począwszy od tych przedstawiających granice kraju, przez kształty geometryczne, aż po zarys pojazdu. Wszystkie trofea akrylowe wykonane są w technice grawerowania laserowego, zapewniającej staranne wykończenie i bezwzględną trwałość.


Grawernia.pl – bezkompromisowa jakość dla wymagających

Trofea akrylowe grawerowane i inne produkty dostępne na naszej stronie wykonywane są od podstaw na specjalne zamówienie. Prezentowane produkty są modelami poglądowymi. To od Ciebie zależy, jaką formę będzie miało zamówione trofeum akrylowe, gdzie będą znajdowały się logotypy i jakie informacje zostaną na nim wygrawerowane. Nasi doświadczeni graficy wykonają projekt według Twoich wytycznych. Dopiero po akceptacji prototypu Twoje zamówienie trafi do produkcji.