Tabliczki
na toalety

Tabliczki na WC są nieodłączną częścią infrastruktury w każdym budynku użyteczności publicznej. Przywieszone na drzwiach piktogramy znacząco ułatwiają poruszanie się po galerii handlowej, restauracji, hotelu, biurowcu czy szkole. Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się, że tabliczki na WC mogą być nie tylko funkcjonalnym, ale również ciekawym dodatkiem.

tabliczki na toalety

Grawerowane tabliczki na toalety – użyteczność i estetyka

Tabliczki na WC powinny być czytelne, a jednocześnie dyskretne. Nie mamy wątpliwości, że w bogatej gamie dostępnych modeli znajdziesz wariant harmonizujący z wystrojem każdego wnętrza. Wśród dostępnych modeli posiadamy klasyczne grawerowane tabliczki na toalety z piktogramami, fantazyjne tabliczki na WC w stylu retro, modele wzbogacone kolorowym drukiem UV. Wszystkie znaki i informacje nanoszone są na tabliczki metodą laserową, zapewniającą najwyższą precyzję. Dzięki laserowemu cięciu możliwe jest nadanie metalowym czy drewnianym tabliczkom dowolnego kształtu. Tabliczki na drzwi WC podklejane są pianką samoprzylepną umożliwiającą wygodne przytwierdzenie ich do drzwi, szyby lub gładkiej ściany.


Grawernia.pl – bezwzględna jakość w atrakcyjnej cenie

Tabliczki na drzwi WC dostępne w sklepie Grawernia.pl łączą w sobie wszystko, czego może oczekiwać najbardziej wymagający Klient – wysoką jakość, cieszącą oczy estetykę oraz bezkonkurencyjną trwałość. Grawerowane tabliczki na toalety i inne produkty prezentowane na naszej stronie są najlepszym dowodem na to, że najwyższy standard i atrakcyjna cena mogą iść w jednej parze.