Matryce i stemple metalowe

Dobrze przygotowane matryce pozwalają na dokładne odwzorowywanie grafiki. Oferowane przez nas produkty stalowe i mosiężne, grawerowane pozwalają na wypalanie wzorów na gorąco w drewnie, a także na stemplowanie wyjątkowo precyzyjnych grafik i liter. Prace produkcyjne wykonujemy laserami oraz frezami grawerskimi, które pozwalają uzyskać bardzo dużą precyzję detali.

matryce i stemple metalowe

Regulator fazowy 4000W - RM1

Regulator fazowy 4000W - RM1

140,00 zł

Usługa hartowania stempla stalowego

Usługa hartowania stempla stalowego

450,00 zł

Statyw na wypalarkę logotypów

Statyw na wypalarkę logotypów

275,00 zł

Odpowiednio zaprojektowane matryce metalowe gwarantują dokładne odwzorowywanie grafiki. W Grawerni oferujemy szeroki asortyment mosiężnych i metalowych stempli na zamówienie, które dzięki specjalnemu grawerowaniu pozwalają na wypalanie wzorów na gorąco w drewnie, a także na stemplowanie wyjątkowo precyzyjnych grafik i liter. Prace produkcyjne wykonujemy laserami oraz frezami grawerskimi, dzięki czemu jesteśmy w stanie uzyskać bardzo dużą precyzję detali.

Matryce i metalowe stemple do wytłaczania wzorów

Stemple metalowe do wytłaczania wzorów doskonale sprawdzają się podczas wyciskania logotypu w różnego rodzaju materiałach – korku, skórze, drewnie oraz tworzywach. Wszystkie stemple metalowe na zamówienie produkowane są przy użyciu frezarko-grawerki CNC oraz lasera fibrowego, dzięki którym uzyskujemy precyzyjną matrycę z dowolną treścią, numeracją, symbolem, znakiem graficznym czy też logo. Stosując wysokowydajne systemy grawerująco-tnące jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wymagającym klientom, którzy jakość obróbki stawiają na pierwszym miejscu.