Tabliczki z dedykacją

Dedykacja powinna być wykonywana w sposób indywidualny. Taki jest jej charakter i dlatego najlepszym sposobem na zrobienie tabliczki z dedykacją jest grawerowanie laserowe. Produkty, które oferujemy wykonane są precyzyjnie, z materiałów najwyższej jakości.


Tabliczki metalowe z grawerem to produkty, które pozwalają na przekazanie ważnych informacji w wyjątkowy sposób. W Grawerni oferujemy duży wybór tabliczek z dedykacją, na których napis umieszczany jest przy użyciu grawerowania laserowego lub frezami mechanicznego. Dzięki temu tabliczki wykonane są z najwyższą precyzją i dbałością o każdy szczegół.

Tabliczki metalowe z grawerem

Metalowe tabliczki z dedykacją mogą pełnić wiele funkcji. Jedni wykorzystują je, by zamieścić przy ich pomocy istotne informacje na drzwiach biura lub gabinetu, inni natomiast chcą dzięki nim oznaczyć pomniki przyrody czy też inne ważne, historyczne miejsca. Funkcjonalność takich tabliczek metalowych z grawerem podwyższa ich wygodny montaż – do dyspozycji mamy tabliczki z czterema specjalnymi otworami montażowymi, tabliczki z możliwością zawieszenia na dekoracyjnym łańcuszku oraz tabliczki z dedykacją, które podklejane są od spodu taśmą dwustronną i mocowane bezpośrednio do ściany.

Tabliczki z grawerem na podziękowania – idealny dodatek do każdego prezentu

W ostatnim czasie coraz więcej osób rezygnuje z klasycznych kartek z życzeniami z okazji ślubu, chrzcin czy też komunii, a zamiast tego sięga po eleganckie tabliczki z grawerem na podziękowania, które doskonale prezentują się m.in. na obrazku lub pudełeczku dekoracyjnym na prezent. Taka personalizowana tabliczka doda każdemu podarunkowi niezwykłego charakteru, a także stanie się idealną okazją do tego, by wyrazić uczucia i przekazać najserdeczniejsze życzenia płynące prosto z serca.