Dyplomy metalizowane

Dyplomy biznesowe metalizowane zajmują w naszej ofercie szczególne miejsce. Starannie wykonane, eleganckie dyplomy metalizowane grawerowane zachwycą każdego estetę, który szuka niebanalnego sposobu na wyróżnienie pracownika, ucznia, kontrahenta czy bliskiej osoby.Szklany dyplom w złotej ramie - DWR4

Szklany dyplom w złotej ramie - DWR4

295,00 zł

Brak produktu

Dyplom Tarcza TX225

Dyplom Tarcza TX225

154,99 zł

Brak produktu

Dyplom Tarcza TX159

Dyplom Tarcza TX159

74,99 zł

Brak produktu

DYPLOM UZNANIA DLA FILMOWCA - DUV013

DYPLOM UZNANIA DLA FILMOWCA - DUV013

209,00 zł

DYPLOM UZNANIA - ZŁOTY - SL047

DYPLOM UZNANIA - ZŁOTY - SL047

189,00 zł

Dyplomy metalizowane grawerowane – nieszablonowe projekty i precyzja wykonania

Wszystkie dyplomy biznesowe metalizowane prezentowane w rozbudowanym katalogu są dopracowane w najmniejszych szczegółach. Wśród dostępnych modeli znajdą Państwo zróżnicowane dyplomy metalizowane grawerowane zamknięte w eleganckim etui, okolicznościowe dyplomy z materiału MDF imitującego drewno, modele ze szkła i metalizowanego laminatu. Wśród dostępnych opcji nie brakuje fantazyjnych projektów w oryginalnych kształtach (na przykład gwiazdy szeryfa, tarczy czy policyjnej odznaki). Laserowe grawerowanie gwarantuje nie tylko ciekawy efekt wizualny, ale również sprawia, że dyplom z czasem nie traci kolorów i formy.


Dyplomy biznesowe metalizowane skrojone na miarę

Zadowolenie każdego Klienta jest dla nas priorytetem, dlatego każde zamówienie realizowane jest na podstawie indywidualnych wytycznych i życzeń. To Państwo decydują o tym, jakie logotypy, grawer i fotografie znajdą się na gotowym dyplomie. Zanim projekt zostanie zrealizowany, Klient otrzymuje drogą elektroniczną prototyp przygotowany przez grafika. Potwierdzeniem najwyższego standardów naszych produktów i bezkonkurencyjnego poziomu realizacji zamówień jest Europejski Certyfikat Jakości TRUSTED SHOPS.