Dyplomy metalizowane

Dyplomy biznesowe metalizowane zajmują w naszej ofercie szczególne miejsce. Starannie wykonane, eleganckie dyplomy metalizowane grawerowane zachwycą każdego estetę, który szuka niebanalnego sposobu na wyróżnienie pracownika, ucznia, kontrahenta czy bliskiej osoby.Dyplom Tarcza TX225

Dyplom Tarcza TX225

154,99 zł

Brak produktu

Dyplom Tarcza TX159

Dyplom Tarcza TX159

74,99 zł

Brak produktu

DYPLOM UZNANIA DLA FILMOWCA - DUV013

DYPLOM UZNANIA DLA FILMOWCA - DUV013

189,00 zł

DYPLOM UZNANIA - ZŁOTY - SL047

DYPLOM UZNANIA - ZŁOTY - SL047

164,00 zł

Rocznica Ślubu - DYPLOM MD2

Rocznica Ślubu - DYPLOM MD2

92,00 zł

DYPLOM NA 50-LECIE MATURY - DS013

DYPLOM NA 50-LECIE MATURY - DS013

92,00 zł

Dyplomy metalizowane grawerowane – nieszablonowe projekty i precyzja wykonania

Wszystkie dyplomy biznesowe metalizowane prezentowane w rozbudowanym katalogu są dopracowane w najmniejszych szczegółach. Wśród dostępnych modeli znajdą Państwo zróżnicowane dyplomy metalizowane grawerowane zamknięte w eleganckim etui, okolicznościowe dyplomy z materiału MDF imitującego drewno, modele ze szkła i metalizowanego laminatu. Wśród dostępnych opcji nie brakuje fantazyjnych projektów w oryginalnych kształtach (na przykład gwiazdy szeryfa, tarczy czy policyjnej odznaki). Laserowe grawerowanie gwarantuje nie tylko ciekawy efekt wizualny, ale również sprawia, że dyplom z czasem nie traci kolorów i formy.


Dyplomy biznesowe metalizowane skrojone na miarę

Zadowolenie każdego Klienta jest dla nas priorytetem, dlatego każde zamówienie realizowane jest na podstawie indywidualnych wytycznych i życzeń. To Państwo decydują o tym, jakie logotypy, grawer i fotografie znajdą się na gotowym dyplomie. Zanim projekt zostanie zrealizowany, Klient otrzymuje drogą elektroniczną prototyp przygotowany przez grafika. Potwierdzeniem najwyższego standardów naszych produktów i bezkonkurencyjnego poziomu realizacji zamówień jest Europejski Certyfikat Jakości TRUSTED SHOPS.