Infolinia

Zadzwoń do nas!

od poniedziałku do piątku w godzinach: 8:00 - 16:00

tel. 22 112 01 22

Konto

Logowanie do konta

Nie pamiętasz hasła?


Nie posiadasz jeszcze konta?

Zamknij

Tabliczki różne

Napis, obraz lub logo na tabliczce mogą być zupełnie dowolne. W naszej ofercie dostępne są tabliczki znamionowe, z dedykacją i z zakazem wrzucania reklam. A także wiele innych. Wszystkie wykonane w technice graweru laserowego.


Produkty

Tabliczka na budę dla psa z dowolnym imieniem - wym: 250x100mm - laminat grawerski - TAB051
  • NOWOŚĆ!
  • -26%

Tabliczka na budę dla psa z dowolnym imieniem - wym: 250x100mm - laminat grawerski - TAB051

54,00 zł 39,99 złNajniższa cena z 30 dni: 54,00 zł

Przechowalnia

Zobacz

Tabliczka z dowolną grafiką wymiary: 255x210mm - laminat textures - kolorowy druk UV
  • -46%

Tabliczka z dowolną grafiką wymiary: 255x210mm - laminat textures - kolorowy druk UV

117,54 zł 64,00 złNajniższa cena z 30 dni: 117,54 zł

Przechowalnia

Zobacz

Tabliczka na obraz - TNO1
  • -22%

Tabliczka na obraz - TNO1

32,00 zł 25,00 złNajniższa cena z 30 dni: 32,00 zł

Przechowalnia

Zobacz

Strona:

z 1

Tabliczki pamiątkowe – upamiętnienie wyjątkowych chwil

Są w życiu czy to prywatnym, czy zawodowym takie chwile, które zapadają na długo w pamięć. Rocznica, awans, czy utworzenie firmy powinny znaleźć swój wyraz w wyjątkowej formie, która pozwoli na przetrwanie wyjątkowych wspomnień. Znakomitym sposobem na uwiecznienie tych wydarzeń są tabliczki pamiątkowe, które dzięki możliwości laserowego nadrukowania dowolnej treści, staną się nośnikiem informacji w eleganckiej, czytelnej i trwałej formie. Estetycznie wykonane, grawerowane tabliczki okolicznościowe będą nie tylko wyjątkową pamiątką, ale także nietuzinkowym prezentem, który z pewnością zadowoli każdego i wywoła pozytywne emocje. 

Tabliczki grawerowane – wysoka jakość i klasyczna elegancja

Tabliczki grawerowane wykonujemy na zamówienie z dowolną, określoną przez Państwa treścią. Projekt przed wykonaniem jest konsultowany, dzięki czemu mamy pewność, że gotowe tabliczki pamiątkowe będą spełniały Państwa oczekiwania. Grawer laserowy nie ulega ścieraniu, dzięki czemu jest niezwykle trwały, nie zmienia koloru, pozwala na wykonanie bardzo precyzyjnego odwzorowania nawet drobnych detali. Możliwość wykorzystania dowolnie wybranej czcionki nadaje tabliczce indywidualny charakter. Tabliczki pamiątkowe grawerowane wykonane są z materiałów wysokiej jakości, zapewniających wysoką odporność na warunki zewnętrzne. Klasyczna elegancja, która charakteryzuje okolicznościowe tabliczki, podkreśla ich wyjątkowość.