Dyplomy z drewna

Każdy kawałek drewna jest niepowtarzalny. Nieregularne usłojenie, naturalna barwa i specyficzny zapach lasu sprawiają, że wszystkie przedmioty wykonane z tego surowca są zachwycające. Wszystkim Klientom poszukującym wyjątkowych wyróżnień z wielką satysfakcją przedstawiamy dyplomy z drewna – oryginalne produkty wykonane z rzemieślniczą pasją.DYPLOM DREWNIANY SKRZYPCE 3 - DRE011

DYPLOM DREWNIANY SKRZYPCE 3 - DRE011

140,00 zł 195,00 zł

DYPLOM DREWNIANY SKRZYPCE 2 - DRE010

DYPLOM DREWNIANY SKRZYPCE 2 - DRE010

140,00 zł 195,00 zł

DYPLOM TARCZA SOLO

DYPLOM TARCZA SOLO

85,00 zł

DYPLOM DREWNIANY TRĄBKA - DRE006

DYPLOM DREWNIANY TRĄBKA - DRE006

150,00 zł

DYPLOM DREWNIANY SKRZYPCE - DRE004

DYPLOM DREWNIANY SKRZYPCE - DRE004

140,00 zł

Efektowne dyplomy drewniane – wyróżnij się!

Dyplomy drewniane grawerowane dostępne w naszym sklepie zachwycają swoją dopracowaną formą. Wśród dostępnych modeli znajdziesz wyróżnienia, dyplomy i certyfikaty zbudowane z naturalnych materiałów najwyższej klasy. Starannie przygotowane drewno nie tylko pięknie się prezentuje, ale również wyróżnia się wysoką wytrzymałością i odpornością. Możesz mieć pewność, że dyplomy z drewna będą stylową pamiątką, która w nienagannym stanie będzie przypominać obdarowanej osobie o ważnych wydarzeniach i sukcesach.


Dyplomy drewniane grawerowane dla miłośników natury

Różnorodność proponowanych przez nas rozwiązań zaskakuje nawet najbardziej wybrednych. Wśród dostępnych produktów znajdą Państwo zarówno klasyczne dyplomy drewniane, jak i certyfikaty w fantazyjnym kształcie skrzypiec, rakiety tenisowej, tarczy czy trąbki. Na szczególną uwagę zasługują produkty z łączonych materiałów – drewna i korka albo drewna i laminatu grawerskiego. Bogactwo kształtów pozwala na znalezienie wariantu skrojonego na miarę indywidualnych potrzeb. Umieszczane na dyplomach dedykacje, grafiki oraz personalizacje ustalane są indywidualnie z każdym Klientem.