Parker IM Premium

Parker IM Premium to bogata gama artykułów piśmienniczych, które zachwycają finezyjną budową, delikatnym połyskiem oraz stylowym wykończeniem w pełnej palecie kolorów. Nietuzinkowy wygląd piór wiecznych Parker IM Premium w połączeniu z ich funkcjonalnością sprawia, że są one z przyjemnością wybierane przez osoby kochające luksus w prostej, minimalistycznej formie. 
 

Pióra wieczne Parker IM Premium

Wieloletnie doświadczenie marki Parker w tworzeniu ekskluzywnych artykułów piśmienniczych oraz ich nieustanne podążanie za potrzebami klientów pozwoliło na opracowanie czegoś specjalnego dla wszystkich miłośników kaligrafii – piór wiecznych z kolekcji Parker IM Premium. Produkty te wyróżniają się prostą linią i wyrazistym korpusem, który dopełniono eleganckim uchwytem ze stali nierdzewnej. Przemyślane wzornictwo, staranne wykonanie z najwyższej jakości materiałów oraz różnorodność wariantów wykończenia sprawia, że pióra Parker IM Premium to symbol klasyki, dyskretnej elegancji i przyjemności podczas pisania.

Grawerowane pióra Parker IM Premium – idealny prezent na każdą okazję

Pióra wieczne Parker IM Premium cieszą dużą popularnością wśród osób, które poszukują oryginalnego prezentu dla bliskiej osoby. W Grawerni podejmujemy się wykonania precyzyjnego grawerunku inicjałów na skuwce pióra. Co więcej, w pudełeczku dołączonym do pióra Parker IM Premium możemy umieścić dodatkową, złotą tabliczkę, na której również grawerujemy dowolny napis, datę lub krótką dedykację dla obdarowywanej osoby.