Medale metalowe

Punktem kulminacyjnym sportowej rywalizacji jest wręczanie nagród ustawionym na podium zawodnikom. Wszystkim osobom szukającym wyróżnień, które podkreślą uroczysty wymiar ważnej chwili, z wielką satysfakcją prezentujemy medale metalowe grawerowane – wysokiej klasy nagrody, które staną się piękną pamiątką chwil triumfu, niezależnie od okazji.Medal stalowy o wymiarach 75x87mm

Medal stalowy o wymiarach 75x87mm

65,00 zł

Medale metalowe grawerowane – jakość tkwi w szczegółach

Wszystkie medale metalowe prezentowane na naszej stronie zachwycają swoją dopracowaną formą. Wśród dostępnych wariantów nie brakuje zarówno klasycznych, okrągłych modeli zawieszonych na dekoracyjnej wstążce, jak i wykonanych w technologii CNC mosiężnych odznaczeń zamkniętych w efektownej, drewnianej kasetce. Ciekawym rozwiązaniem jest wzbogacenie metalowej powierzchni o kolorowy druk UV. Niezwykle eleganckie, błyszczące lub matowe medale metalowe grawerowane są laserowo, dzięki czemu wykonany napis jest wyraźny, nie ściera się i nie niszczeje wraz z upływem lat.


Grawernia.pl – doceniamy kreatywność!

Nieszablonowe rozwiązania są naszą specjalnością. W swojej codziennej pracy robimy wszystko, aby spełniać nawet nietypowe życzenia Klientów i dostarczać spersonalizowanych produktów najwyższej klasy. Medale metalowe prezentowane w sklepie internetowym możesz dowolnie modyfikować według swoich upodobań. Nasi doświadczeni graficy przygotowują projekt odpowiadający Twoim wytycznym. Dopiero po jego zaakceptowaniu medal trafi do produkcji. Priorytet elastycznego rozumienia potrzeb Klienta sprawia, że każdy produkt ściśle odpowiada indywidualnym oczekiwaniom.