Medale akrylowe

Podniosłe momenty zasługują na odpowiednią oprawę! Nic lepiej nie podkreśli wagi ważnych wydarzeń niż medale akrylowe dostępne w naszej ofercie. Nieszablonowe medale wycinane pozwolą Ci wyróżnić uczestnika zawodów, laureata konkursu czy pracownika. Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się, jak ciekawym wyróżnieniem może stać się z pozoru zwykły medal!

medale

Medal akrylowy

Medal akrylowy

42,00 zł

Medale akrylowe grawerowane

Drewniany dyplom uznania, szklane dyplomy biznesowe w srebrnej ramie, a może akrylowe, eleganckie certyfikaty dla firm? Grawernia oferuje najbardziej wymagającym Klientom ogromny wybór różnorodnych produktów wykonanych z wysokiej klasy materiałów. Mogą mieć Państwo pewność, że nasze dyplomy dla firm będą doskonale prezentować się wyeksponowane na ścianie w gabinecie albo ustawione na biurku w biurze.


Sklep internetowy Grawernia.pl – wysokiej jakości medale wycinane

Wszystkie medale akrylowe grawerowane prezentowane na naszej stronie są wykonane nowoczesną technologią laserową zapewniającą idealnie wykończenie oraz wysoką trwałość. W swojej codziennej pracy dokładamy wszelkich starań, aby dostarczać naszym Klientom jak najlepszych rozwiązań. Medale wycinane i inne oferowane przez nas produkty wyróżniają się nie tylko bezkonkurencyjną jakością, ale również atrakcyjną ceną, która maleje wraz z ilością zakupionych egzemplarzy. Najlepszym potwierdzeniem najwyższego standardu naszych usług jest odznaczenie Europejskim Certyfikatem Jakości TRUSTED SHOPS.