MEDALE
SPORTOWE I
OKOLICZNOŚCIOWE

Szukasz wyróżnienia, które podkreśli wagę sportowych osiągnięć podczas ważnych zawodów? Nie mogłeś trafić lepiej: medale sportowe dostępne w sklepie internetowym Grawernia.pl doskonale sprawdzą się w roli nagród. Sprawdź nasze medale grawerowane laserowo i znajdź wariant trafnie odpowiadający Twoim potrzebom.

medale

Oryginalne medale okolicznościowe – zrywamy z nudą!

Wystarczy spojrzeć na nasze portfolio, aby przekonać się, że medal sportowy wcale nie musi mieć klasycznej, okrągłej formy. Nasi designerzy puszczają wodze fantazji i proponują Ci medale okolicznościowe w wyjątkowych, nieszablonowych kształtach. Wybierając nietypowy model (na przykład medale grawerowane laserowo w kształcie serca, słońca czy płatka śniegu), podkreślisz charakter imprezy. Medale będą prezentować się jeszcze bardziej okazale, jeśli wzbogacisz je o stylowe, eleganckie pudełko. Wszystkie medale sportowe wykonywane są według indywidualnych wytycznych każdego Klienta. To Ty decydujesz, jaką formę będzie miał zamówiony produkt. Projekt trafia do produkcji dopiero po tym, jak pomyślnie przejdzie etap akceptacji.


Medale grawerowane laserowo – zaufaj ekspertom!

W naszej pracy priorytetem jest bezwzględna jakość. Wszystkie dostępne w naszej ofercie medale okolicznościowe i medale sportowe są starannie wykańczane i grawerowane laserowo. Medale wykonywane są przede wszystkim z akrylu; stylowego i ponadczasowego drewna; eleganckiego szkła i nowoczesnych laminatów grawerskich. Nasze medale grawerowane laserowo są najlepszym dowodem na to, że bezkompromisowa jakość oraz atrakcyjna cena mogą iść ze sobą w parze.