NAPISY DEKORACYJNE NA ŚCIANĘ

Ożyw wystrój swoich wnętrz i wybierz dekoracyjne napisy na ścianę, które będą dopasowane do Twojego charakteru i aranżacji całego pomieszczenia. U nas znajdziesz duży wybór napisów na ścianę do kuchni, sypialni oraz salonu, wykonanych z najwyższej jakości materiałów i precyzyjnie wycinanych laserowo.


Napisy na ścianę do domu – dlaczego warto się na nie zdecydować?

Umieszczanie napisów na ścianie to trend, który w branży wnętrzarskiej króluje od dłuższego czasu, jednak dziś możemy się z nim spotkać już nie tylko w starych kawiarniach czy też wnętrzach w stylu industrialnym, ale w niemal każdym pomieszczeniu. Ciekawie zaprojektowane napisy na ścianę do sypialni lub kuchni to wspaniały sposób na podkreślenie wyjątkowego charakteru danego wnętrza, a także wprowadzenie do niego przytulnej atmosfery.

Warto również dodać, że napisy na ścianę to szybki i prosty patent na metamorfozę pomieszczenia dla osób, które nie mają talentu artystycznego, a mimo to chcą udekorować otaczającą ich przestrzeń. Wystarczy tylko ciekawie dobrany cytat lub żartobliwa grafika, która następnie pojawi się na ścianie w salonie, sypialni czy też pokoju nastolatka, by każdy z odwiedzających Cię gości wiedział, co lubisz i co jest dla Ciebie ważne.

Oryginalne napisy na ścianę do kuchni, salonu i sypialni

Bez względu na to, czy poszukujesz napisu na ścianę w sypialni, salonie czy też kuchni, na początek zastanów się nad tym, w jakim języku ma się on pojawić. Do dyspozycji masz zarówno napisy na ścianę w języku polskim, jak i te po angielsku, a nawet po chińsku lub japońsku. Pamiętaj jednak, że każdy napis powinien mieć pozytywny wydźwięk i zachęcać do spędzania czasu w Twoim domu. Napisy na ścianę w kuchni warto wzbogacić o dodatkowe akcenty graficzne, które kojarzą się z jedzeniem i gotowaniem, np. filiżankę, garnek lub czajnik.

Jeżeli chodzi o napisy na ścianę do salonu, to tu dominują przede wszystkim duże grafiki, które obejmują całą ścianę lub jej filar. Napisy w tym wnętrzu powinny podkreślać ciepło domowego ogniska i zachęcać do relaksu podczas wspólnie spędzanego czasu. Marzysz o nietuzinkowym napisie na ścianę do sypialni? W tym pomieszczeniu najlepiej zaprezentują się niezbyt duże napisy, które już po przebudzeniu wprowadzą Cię w doskonały nastrój.

Napisy na ścianę dla nastolatków i dzieci

Wystrój każdego pomieszczenia powinien być dopasowany do jego funkcjonalności, a w przypadku najmłodszych, również do wieku jego właściciela. O ile w pokoju niemowląt można pokusić się o dobór napisu na ścianę do pokoju dziecięcego z motywem cytatów z bajek i rysunków postaci z ulubionych kreskówek, o tyle starsze dzieci nie będą już zainteresowane tego typu dekoracjami. W związku z tym warto zainwestować w takie produkty, które można w prosty sposób wymienić na inne. Doskonałym przykładem jest drewniana tabliczka z imieniem dziecka, którą pokocha każdy mały żłobkowicz i przedszkolak, a także tabliczka ze zdjęciem do umieszczenia na drzwiach.

A co z napisami na ścianę dla nastolatków? Upodobania dziecka zmieniają się wraz z jego wiekiem, dlatego w pokoju dorastającego, młodego człowieka powinny się znaleźć takie dodatki, które w pełni podkreślają jego osobowość. Świetnym wyborem będą zatem napisy na ścianę dla nastolatków z motywującymi cytatami, imionami, a także grafikami, które związane są z zainteresowaniami nastolatka.

Jeżeli i Ty chcesz stworzyć swój własny napis na ścianę, skorzystaj z naszej oferty – wybierz odpowiedni wzór i podaj nam napis, jaki chcesz, żeby pojawił się na Twojej dekoracji!