SZYLDY PRZYDRZWIOWE

Tabliczki przydrzwiowe z dowolną treścią lub numeracją to praktyczne elementy, które nadadzą siedzibie Twojej firmy elegancki i profesjonalny wygląd. W Grawerni zajmujemy się projektowaniem nowoczesnych tabliczek informacyjnych przydrzwiowych, które wykonane są z najwyższej jakości materiałów, w tym m.in. z pleksi, akrylu szronionego, laminatu oraz sklejki. Zobacz, co możemy Ci zaproponować!


Szyld mały szroniony - wym. 100x150mm - SPD018

Szyld mały szroniony - wym. 100x150mm - SPD018

59,00 zł 68,00 zł

Podkreśl prestiż swojej firmy dzięki eleganckim tabliczkom przydrzwiowym

Personalizowana tabliczka przydrzwiowa to element, który świadczy o renomie Twojej firmy, stając się przy tym jej zewnętrzną wizytówką. Szyld, który umieszczony jest przy wejściu do biura, hotelu, restauracji czy też sklepu, pozwala również nowym klientom nawiązać pierwszy kontakt z nimi. Od tego, jak taka tabliczka informacyjna przydrzwiowa zostaje zaprojektowana, zależy bowiem to, czy Twoja firma zrobi na kliencie dobre wrażenie. Jak wiadomo, pierwsze wrażenie pozostaje w pamięci na długi czas.

Kto powinien rozważyć stworzenie własnej, personalizowanej tabliczki przydrzwiowej? Dobrze, by taki element znalazł się w każdym lokalu gastronomicznym, jak np. w restauracji, kawiarni, domu weselnym, a także w obiektach wypoczynkowych, w tym m.in. w hotelach, pensjonatach, domach wczasowych oraz sanatoriach uzdrowiskowych. Co ważne, informacyjne tabliczki przydrzwiowe znajdują swoje zastosowanie również w obiektach udzielających świadczenia medyczne, czyli w szpitalu, przychodni lekarskiej czy też gabinecie stomatologicznym.

Tabliczki informacyjne przydrzwiowe do samodzielnego montażu

Jeżeli pracujesz w lokalu, który wymaga umieszczenia elementu informacyjno-reklamowego w formie tabliczki przydrzwiowej, sprawdź produkty dostępne w naszym sklepie internetowym. Nadruk na szyldach wykonywany jest w technologii UV, co zapewnia trwałe, żywe kolory i możliwość dowolnej personalizacji tabliczki. Co ważne, wszystkie nasze tabliczki informacyjne przydrzwiowe przeznaczone są do samodzielnego montażu i nie wymagają stosowania dodatkowych narzędzi do przymocowania ich na ścianie budynku.