Referentki

Referentki to metalowe pieczątki, na których można umieścić dowolne litery, numery, symbole oraz logotypy. Oferowane przez nas mosiężne i aluminiowe referentki projektowane są przy użyciu zaawansowanej technologii CNC i frezów stożkowych. Do najbardziej skomplikowanych projektów referentek wykorzystujemy również technologię laserową.

referentki

Referentki – co to takiego?

Referentki to niewielkie pieczątki o średnicy 20-22 mm, które wykorzystywane są do zabezpieczania dokumentów, drzwi, sejfów, saszetek, kas czy też całych pomieszczeń. Te praktyczne akcesoria znajdują swoje zastosowanie głównie w dużych przedsiębiorstwach, instytucjach publicznych, bankach, wojsku oraz na komisariatach policyjnych. W większości przypadków referentki wykonane są z mosiądzu, dzięki czemu zapewniają wieloletnią wytrzymałość i niezawodność.

Obecnie coraz częściej spotykamy się z nowoczesnymi wersjami referentek, które stanowią piękny element ozdobny i pozwalają m.in. na zdobienie zaproszeń ślubnych oraz znakowanie opakowań prezentów czy też produktów klasy premium. Warto pamiętać, że, podobnie jak w przypadku stempla do laku, wykonanie pieczęci referentką również wymaga zastosowania laku.

Aluminiowe referentki z grawerem

Planujesz przyjęcie z okazji urodzin dziecka lub chcesz podkreślić wyjątkowy charakter ślubnej papeterii? Wykorzystaj w tym celu aluminiowe referentki z grawerem, które umożliwiają wytłoczenie dowolnego wzoru na wylanym na papierze laku. Dzięki nim z łatwością ozdobisz kartkę urodzinową oraz zaproszenie ślubne, a także stworzysz personalizowaną dekorację butelki na wino.

W ofercie naszego sklepu internetowego Grawernia.pl przygotowaliśmy dla Ciebie duży wybór aluminiowych referentek, jak również tych z wysokiej jakości mosiądzu. Na każdej z nich możesz umieścić dowolną treść, numerację, symbol lub tekst, który zostanie wpisany w dwa okręgi. Jeżeli natomiast zależy Ci na skutecznym zabezpieczeniu dokumentów lub wartościowych przedmiotów, skorzystaj z naszych zestawów plombowniczych, które są praktyczne i wygodne w montażu.