Infolinia

Zadzwoń do nas!

od poniedziałku do piątku w godzinach: 8:00 - 16:00

tel. 22 112 01 22

Konto

Logowanie do konta

Nie pamiętasz hasła?


Nie posiadasz jeszcze konta?

Zamknij

BRELOKI HOTELOWE i REKLAMOWE

Niezależnie od tego, czy chodzi o breloki hotelowe czy reklamowe, produkty tego rodzaju powinny być solidne i estetyczne. Dzięki temu będą służyły przez wiele lat przyczyniając się do poprawy wizerunku firmy. Proponujemy breloki grawerowane laserowo, które spełniają nawet najbardziej wyśrubowane wymagania.


Produkty

Strona:

Poprzednie

z 6

Następne

Breloczki z grawerem – eleganckie ozdoby kluczy

Breloki do kluczy z grawerem są stylową ozdobą kompletu kluczy. Trudno sobie wyobrazić taki goły klucz, samotny, pozbawiony towarzystwa, a przy tym łatwy do zgubienia. Breloczki z grawerem nie tylko sprawiają, że klucz jest łatwiejszy do namierzenia w kieszeni czy w torebce, ale także wygląda elegancko, stylowo oraz informuje nas o tym, jakie drzwi otwiera. Prowadząc hotel, lub pensjonat dbają Państwo o to, aby każdy element wskazywał na profesjonalizm i otwarte podejście do gościa. Wszystkie, nawet najdrobniejsze szczegóły mają wpływ na to, jak firma jest postrzegana przez klientów. Brelok hotelowy, chociaż jest tylko niewielkim dodatkiem, wpływa znacząco na podniesienie prestiżu obiektu. Elegancki, w fantazyjnym kształcie, z napisem identyfikującym hotel oraz numerem pokoju, brelok z grawerem będzie wspaniałą wizytówką i elementem skutecznego marketingu.

Breloki do kluczy hotelowych, czyli o tym, jak mała rzecz może wiele

Breloki do kluczy hotelowych stanowią nieodłączny element każdego obiektu noclegowego. Dzięki nim goście mają w ręku żywą reklamę, która towarzyszy im w czasie pobytu, zostawiając po sobie trwały ślad w pamięci. Takie detale mogą skutecznie wpłynąć na odbiór Państwa usług, ponieważ nie od dziś wiadomo, że całość jest sumą części, w tym tych najmniejszych. Breloczki na zamówienie dostępne na grawernia.pl dają możliwość stworzenia małego dzieła sztuki, które trafi w ręce gości wraz z kluczami do pokoju. Szeroki wybór koloru oraz kształtu sprawia, że brelok hotelowy wykonany na zamówienie spełni w całości pokładane w nim oczekiwania Projekt przed ostateczną realizacją jest konsultowany tak, aby finalny efekt był doskonały. Breloki do kluczy z grawerem wykonywane są metodą grawera laserowego. Uzyskujemy w ten sposób możliwość wykonania dowolnego napisu lub logo. Jeśli zależy Państwu na stworzeniu ułatwień dla osób z niepełnosprawnościami, na stronie grawernia.pl oferujemy również breloki z grawerem opatrzone napisami w języku Braille’a. Zastosowanie takiego rozwiązania stworzy w obiekcie hotelowym warunki sprzyjające klientom niedowidzącym lub niewidomym. Dostosowanie placówki do potrzeb gości niepełnosprawnych pozytywnie wpłynie na ocenę i poprawę wizerunku Państwa marki na rynku.

Breloczek z grawerem jako ciekawe uzupełnienie stylizacji

Jednak breloki do kluczy nie zostały stworzone wyłącznie dla potrzeb biznesu. Grawernia.pl w swojej bogatej ofercie posiada również breloczki do kluczyków samochodowych. Za sprawą możliwości personalizacji przez umieszczenie wybranego przez siebie napisu bądź logotypu mają Państwo możliwość stworzenia niepowtarzalnego gadgetu. Również każdy właściciel psa lub kota doceni wysokiej jakości breloki identyfikacyjne, które umieszczone na obroży pupila zapewnią mu bezpieczeństwo – umieszczenie na breloku danych właściciela ułatwi powrót do domu zagubionego czworonoga. Breloki z grawerem są stylowym i ciekawym dodatkiem o szerokim spektrum zastosowania, a możliwość ich personalizacji pozwala na uzyskanie niepowtarzalnego efektu.