Ekspozytory na ulotki


Ekspozytory na ulotki to niezbędne narzędzie marketingowe dla każdego, kto chce zwiększyć rozpoznawalność swojej firmy. Umieszczając je w widocznym miejscu, zwracamy uwagę potencjalnych klientów i zachęcamy ich do skorzystania z naszej oferty. W Grawerni znajdziesz szeroki wybór stojaków na ulotki, które możesz wykorzystać w restauracji, hotelu, sklepie czy też biurze.
 

Pojemnik na wizytówki - PW004

Pojemnik na wizytówki - PW004

10,00 zł

Pojemnik na wizytówki - model PW002

Pojemnik na wizytówki - model PW002

8,50 zł 10,50 zł

Najniższa cena z 30 dni: 10,50 zł
Prezenter akrylowy - wymiary 195x90x2mm - stand druk cyfrowy UV - model STUV001

Prezenter akrylowy - wymiary 195x90x2mm - stand druk cyfrowy UV - model STUV001

8,99 zł 19,99 zł

Najniższa cena z 30 dni: 19,99 zł

Ekspozytory na ulotki – niezawodne wszędzie tam, gdzie przebywają ludzie

Chociaż obecnie większość kampanii reklamowych kierowana jest do Internetu, to wciąż dużą popularnością cieszą się tradycyjne ulotki, które mają zwracać uwagę klienta na ofertę danej firmy. By móc je jak najlepiej wyeksponować, warto skorzystać z estetycznego ekspozytora na ulotki, który doskonale sprawdza się zarówno na wydarzeniach branżowych (targi pracy, targi branżowe, konferencje), jak i w siedzibie firmy, m.in. w biurze, restauracji czy też hotelu.

Co ciekawe, tylko od nas zależy to, jaką formę przybierze ekspozytor na ulotki. Część z nich jest dostosowana do tego, by wystawiać je na zewnątrz, jednak większość tego typu stojaków najlepiej prezentuje się w pomieszczeniach. W zależności od potrzeb i preferencji ekspozytory na ulotki mogą być wykonane z pleksi, akrylu pokrytego laminatem grawerskim, tekstury czy też laminatu. Dzięki przezroczystej konstrukcji takie stojaki można wykorzystać do zaprezentowania katalogu, broszury, prospektu reklamowego czy też ulotki firmy, która będzie widoczna z każdej strony pomieszczenia.