Personalizowane bransoletki z grawerem

Oryginalne i ciekawe kształty w połączeniu z personalizowanym grawerowaniem tworzą wyjątkową kompozycję biżuterii idealnej na prezent. Grawer laserem pozwala na osiągnięcie wspaniałych rezultatów i zindywidualizowanego przekazu.


Oryginalne i ciekawe kształty w połączeniu z personalizowanym grawerowaniem to idealny przepis na stworzenie wyjątkowej bransoletki z grawerem, która doskonale sprawdzi się jako pomysł na prezent dla bliskiej osoby. Dzięki zastosowaniu metody grawerowania laserowego jesteśmy w stanie osiągnąć wspaniałe rezultaty oraz zindywidualizowany przekaz, który z pewnością poruszy serce obdarowywanej osoby. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Personalizowane bransoletki z grawerem dla kobiet

Bransoletki stanowią jeden z najchętniej wybieranych elementów biżuterii. Chociaż kiedyś były one wyłącznie symbolem kobiecości, dziś coraz częściej sięgają po nie również mężczyźni, którzy traktują je jako ciekawą alternatywę dla tradycyjnego zegarka. Szczególnie dużym uznaniem cieszą się bransoletki z grawerem, dzięki któremu możemy przeobrazić zwykłą biżuterię w emocjonalny podarunek dla najbliższych, rodziny lub przyjaciół. Ten dyskretny grawerunek nadaje biżuterii indywidualny charakter, a także sprawia, że staje się ona symbolem miłości i przyjaźni.

Wśród kobiet największą popularnością cieszą się bransoletki personalizowane, które imponują delikatną, nieco romantyczną formą. Doskonałym rozwiązaniem w ich przypadku mogą okazać się bransoletki sznurkowe z zawieszką w kształcie gwiazdki, ust, serca lub nieskończoności. Zawieszka wykonana z eleganckiego, wysokoniklowego stopu miedzi pozwala na wykreowanie jedynej w swoim rodzaju bransoletki z własnym grawerem – inicjałami, datą lub imieniem.

Grawerowana bransoletka dla mężczyzn

Męskie bransoletki personalizowane to świetny pomysł na prezent dla każdego mężczyzny – chłopaka, męża czy też przyjaciela. W tym przypadku warto jednak przyjrzeć się bliżej kwestiom wizualnym takiej biżuterii. Jeżeli zależy nam, by stała się ona ciekawym dodatkiem do każdej męskiej stylizacji, warto zdecydować się na modele o minimalistycznym designie, takie jak np. bransoletka personalizowana SIMPLE, która oprócz regulowanego sznurka posiada srebrzystą, prostokątną zawieszkę, na której możemy umieścić grawerunek. 

Z myślą o pasjonatach muzyki stworzone zostały natomiast bransoletki z grawerem projektowanym na zawieszce  w kształcie gitary klasycznej lub elektrycznej, a także bransoletki z kostką gitarową, którą można wykorzystać do gry na ulubionym instrumencie. Co ciekawe, na kostce można wygrawerować nie tylko napis, ale także dowolną fotografię (portret) lub logo zespołu muzycznego.

Bransoletka z własnym napisem – nadaj swojej biżuterii indywidualny charakter

W Grawerni od wielu lat tworzymy dla naszych klientów personalizowane bransoletki z własnym grawerem, które wspaniale komponują się zarówno z codziennymi, jak i wieczorowymi stylizacjami. Na każdej z nich tworzymy indywidualny grawerunek, wykorzystując w tym celu precyzyjny laser fibrowy. Co ważne, wszystkie nasze bransoletki z grawerem sprzedawane są w komplecie z eleganckim etui z kartonu ozdobnego, dzięki czemu stają się one oryginalnym prezentem na każdą okazję.