Zapalniczki Tasman z grawerem


Zapalniczki Tasman to produkty, które wyróżniają się prostą konstrukcją oraz zapłonem krzesiwowym, który zapewnia im wieloletnią bezawaryjność. W naszej ofercie znajdziesz duży wybór grawerowanych zapalniczek Tasman zdobionych kolorowymi nadrukami oraz Twoim własnym napisem. Dzięki temu stają się one oryginalnym pomysłem na praktyczny prezent o niezwykłej wartości sentymentalnej.
 

Zapalniczki Tasman – świetny stosunek jakości do ceny

Szukasz wyjątkowego prezentu dla palacza lub osoby, która lubi nietuzinkowe gadżety? Benzynowe zapalniczki Tasman to strzał w dziesiątkę! Produkty te objęte zostały dożywotnią gwarancją producenta, dlatego też nawet jeśli ulegną uszkodzeniu, w każdej chwili można ubiegać się o ich naprawę w ramach gwarancji.

W Grawerni mamy dla Ciebie bogaty asortyment zapalniczek Tasman w jednolitej kolorystyce lub wzbogaconych ciekawymi nadrukami. Co ważne, na każdej z nich możemy wykonać dowolny, precyzyjny grawer przy użyciu lasera fibrowego. Dzięki temu prosty gadżet może stać się wspaniałym prezentem z okazji urodzin, walentynek czy też rocznicy.