Identyfikatory z metalu dla pracowników

Niewielkie, dyskretne plakietki uzupełniające strój pracownika dopełniają wizerunek firmy w oczach Klientów. Wszystkim przedsiębiorcom pragnącym zadbać o swój biznes kompleksowo z wielką satysfakcją prezentujemy identyfikatory metalowe dla pracowników – wysokiej jakości plakietki, które łączą w sobie walory estetyczne i funkcjonalne.

Identyfikatory osobiste

Eleganckie identyfikatory metalowe – bo liczą się detale!

Identyfikatory metalowe wykonane są z wysokiej jakości materiałów, które dodają służbowemu strojowi elegancji – mosiądzu oraz miedzi. Metalowe plakietki pokrywane są specjalnymi powłokami, które nadają im srebrzystego lub złotego koloru. Starannie wykonane identyfikatory metalowe dla pracowników grawerowane są metodą laserową. Nowoczesna technika sprawia, że każdy detal napisu czy grafiki jest dopracowany w najmniejszych szczegółach. W pełni czytelne napisy nie ścierają się i nie niszczeją wraz z upływem czasu. Każdy produkt zapinany może być na klasyczną agrafkę lub zapinkę z magnesem.


Grawernia.pl – spersonalizowane identyfikatory metalowe

Aby jak najlepiej spełniać oczekiwania naszych Klientów, elastycznie reagujemy na wszystkie potrzeby. Każdy identyfikator metalowy dopasowywany jest do indywidualnych potrzeb zamawiającego. Na naszych plakietkach możesz umieścić dowolny komunikat – imię i nazwisko pracownika, stanowisko, nazwę firmy, logotyp. Wizualizacja identyfikatora metalowego dla pracownika przygotowywana jest przez doświadczonego grafika. Aby projekt został zrealizowany, musi przejść etap akceptacji przez Klienta, dzięki czemu masz pewność, że zamówiony towar będzie w pełni spełniać Twoje oczekiwania.