SZYLDY i TABLICZKI z NADRUKIEM UV

Wyróżnij tabliczkę i szyld dodając swoje barwy firmowe oraz kolorowe logo. Łączymy dwie technologie grawerowania i wycinania laserem ze światowej klasy trwałym drukiem UV, aby produkować tabliczki i szyldy z najlepszą jakością. Wszystkie farby UV nadrukowane na powierzchniach metalizowanych zyskują piękny metalizowany koloryt, natomiast nadrukowane na powierzchniach matowych są lekko błyszczące i prezentują się bardzo elegancko. Szyldy i tabliczki UV to jakość z najwyższej półki.


Tabliczki do gabinetu - wym. 230x80mm  - SZ125

Tabliczki do gabinetu - wym. 230x80mm - SZ125

39,00 zł 47,50 zł

Tabliczki metalowe z nadrukiem to świetny sposób na to, by wyróżnić swój lokal i zwiększyć zainteresowanie wśród klientów. Tabliczki wycinane są laserowo, a następnie wykańczane przy użyciu nowoczesnego druku UV. Dzięki temu elementy te zachwycają piękną, metalizowaną kolorystyką i lekko błyszczącym wykończeniem.

Tabliczki metalowe z nadrukiem – dlaczego warto z nich skorzystać?

Tabliczki metalowe z nadrukiem to oznaczenia cieszące się niesłabnącą popularnością wśród osób, którym zależy na renomie i prestiżu swojej firmy. Dzięki nim możemy w prosty sposób wyróżnić swój lokal na tle konkurencji i sprawić, że klienci będą chcieli poznać naszą markę bliżej. Co ważne, umiejętny dobór kolorystyki i wzornictwa zastosowanego na tabliczce pozwala na budowanie wizerunku firmy jako marki luksusowej, która dba nie tylko o jakość produktów, ale także estetykę wszelkich elementów, które są z nią związane.

Warto również zaznaczyć, że tabliczki metalowe z nadrukiem już z daleka przyciągają uwagę klienta, a za sprawą pięknego połysku, który pojawia się pod wpływem działania światła, stają się one oryginalną ozdobą każdego lokalu biurowego i usługowego.

Tabliczki metalowe z nadrukiem – oznakowanie trwałe przez długie lata

Jeżeli chodzi o trwałość tabliczek metalowych z nadrukiem, to takie oznakowania nie mają sobie równych. Tabliczki pokrywane są specjalnymi farbami UV, które nie tylko nadają im metalizowany koloryt, ale także sprawiają, że nie tracą one oryginalnego koloru i kształtów w miarę upływu czasu, nie niszczą się i nie ścierają.