Zegary z grawerem lub nadrukiem UV

Drewniane, aluminiowe lub z tworzywa, w zróżnicowanych kształtach. Proponujemy zegary, których tarcze dopasowane są do indywidualnych wymagań. Dzięki technice grawerowania laserowego może się na nich znaleźć logo firmy, jej nazwa lub adres strony internetowej. Zegar to również świetny pomysł na prezent. Wykorzystanie druku UV pozwala zaprojektować wyjątkowy zegar z fotografią i dedykacją.

Zegary z grawerem lub nadrukiem UV

Zegar drewniany - HERB 2 - ZEG014

Zegar drewniany - HERB 2 - ZEG014

125,00 zł

Zegar drewniany - KSIĄŻKA - ZEG017

Zegar drewniany - KSIĄŻKA - ZEG017

125,00 zł

Zegar drewniany - POLSKA 2 - ZEG018

Zegar drewniany - POLSKA 2 - ZEG018

115,00 zł

Zegar drewniany - KONTRABAS - ZEG019

Zegar drewniany - KONTRABAS - ZEG019

75,00 zł

Brak produktu

Zegar drewniany - HERB - ZEG020

Zegar drewniany - HERB - ZEG020

115,00 zł

Zegar drewniany - POLSKA 1 - ZEG023

Zegar drewniany - POLSKA 1 - ZEG023

115,00 zł

Drewniany, aluminiowy lub z tworzywa sztucznego – niezależnie od tego, na jaki model personalizowanego zegara się zdecydujesz, tarczę każdego z nich możesz dopasować do swoich indywidualnych potrzeb. Dzięki zaawansowanej technice grawerowania laserowego na naszych zegarach umieszczamy logo firmy, jej nazwę lub adres strony internetowej. Za sprawą druku UV do zegara dodajemy fotografię wraz z dedykacją, dzięki czemu staje się on wspaniałym pomysłem na prezent na każdą okazję.

Zegar ze zdjęciami – wyjątkowa dekoracja ścienna w Twoim domu

Większość miłośników zatrzymywania ważnych momentów na fotografiach zmaga się z jednym i tym samym problemem – brakiem pomysłu na to, jak umiejętnie wyeksponować je w domu. Najczęściej zdjęcia ze ślubu, narodzin dziecka czy też urodzin znikają w albumach, pudełkach lub folderach komputerowych. Doskonałym sposobem na to, by móc jednak nieustannie przeżywać te piękne chwile, jest stworzenie własnego zegara ze zdjęciami, który może być nie tylko praktycznym gadżetem powieszonym na ścianie, ale także wspaniałą dekoracją, która dodaje wnętrzu niepowtarzalny charakter.

Zegar ze zdjęciem może być wykonany z wielu różnych materiałów i mieć zróżnicowane kształty. Dla tych, którzy preferują naturalny, minimalistyczny klimat, proponujemy wybór drewnianego zegara z grawerem i fotografią, natomiast ci, którzy stawiają na nowoczesność, mogą skorzystać z zegara z dedykacją z akrylową podstawą, na którego tarczy również umieszczane jest zdjęcie.

Reklamowy zegar z własnym nadrukiem

Zegar z własnym nadrukiem to nie tylko oryginalna dekoracja ścienna do domu, ale także uniwersalny upominek reklamowy, który pomaga w przebiegu kampanii promocyjnej firmy. Umieszczając na nim nazwę i logotyp, możemy w prosty sposób zwiększyć rozpoznawalność firmy wśród klientów. Personalizowany zegar to prosty, a zarazem stylowy podarunek, który sprawia, że klient, zerkając na godzinę, będzie jednocześnie zwracał uwagę na hasło reklamowe firmy.