Trofea szklane

Ważne wydarzenia wymagają odpowiedniej oprawy. Doskonałą alternatywą dla klasycznych dyplomów czy podziękowań będą trofea szklane. Wszystkim Klientom ceniącym nieszablonowe rozwiązania i oryginalne koncepcje, z wielką satysfakcją prezentujemy trofea szklane z nadrukiem – wysokiej klasy nagrody, które zachwycą każdą obdarowaną osobę.

Trofea szklane

Trofeum szklane - Arosa - TSZ007

Trofeum szklane - Arosa - TSZ007

169,00 zł

Trofeum szklane Vulcano - TSZ099

Trofeum szklane Vulcano - TSZ099

360,00 zł

Ramka szklana - Fogo - TSZ089

Ramka szklana - Fogo - TSZ089

118,00 zł

Trofeum szklane - King - TSZ088

Trofeum szklane - King - TSZ088

215,00 zł

Trofeum szklane - Gomera - TSZ087

Trofeum szklane - Gomera - TSZ087

135,00 zł

Brak produktu

Trofea ze szkła – celebruj ważne momenty

Wygrana w ważnym konkursie, chęć wyróżnienia zasłużonego pracownika, jubileusz firmy, okrągła rocznica ślubu albo urodzin... Okazji jest całe mnóstwo, a szansa na pozostanie w pamięci obdarowanego tylko jedna. Trofea szklane z grawerem sprawdzą się w każdej sytuacji. Wysokiej jakości produkty zaskakują różnorodnością form. Wśród dostępnych modeli znajdą Państwo zarówno klasyczne trofea szklane o nieskomplikowanej formie, jak i dekoracyjne statuetki w fantazyjnym kształcie. Dzięki bogactwu dostępnych opcji w naszym sklepie internetowym, znalezienie modelu odzwierciedlającego charakter ważnego wydarzenia nie stanowi najmniejszego problemu.


Trofea szklane z nadrukiem i grawerem najwyższej jakości

Wszystkie proponowane przez nas trofea ze szkła łączą w sobie rzemieślniczą precyzję wykonania z nowoczesną technologią produkcji. Wśród dostępnych propozycji znajdują się statuetki z kolorowym nadrukiem UV lub grawerunkiem. Zastosowanie wysokiej jakości szkła sprawia, że krawędzie pięknie odbijają i załamują światło, dzięki czemu wyeksponowane na regale czy biurku trofeum prezentuje się naprawdę imponująco. Aby jak najlepiej spełnić oczekiwania zamawiających, przed wykonaniem statuetek każdy projekt przechodzi etap akceptacji, a dopiero później zostaje przekazany do realizacji.